این روز که در آن سال: آفریقای جنوبی, انگلستان, بازی, عجیب و غریب, نیمه نهایی در سال 1992 جهان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شده اند وجود دارد برخی از واقعا ظالمانه لحظات در این زمینه در تاریخ کریکت اما در این روز به 28 سال پیش چیزی اتفاق افتاده است در طول جام جهانی, نیمه نهایی در یاد سیدنی کریکت زمین که در سمت چپ هر کس خاراندن سر خود را.

آفریقای جنوبی تصمیم به کاسه اول به خوبی کار می کرد به عنوان آنها محدود انگلستان به 252 اختصاص داده شده در 50 اور. انگلستان ضربه نمی تواند رفتن به پیسرز الان دونالد و Meyrick پرینگل scalped دو ویکت برای هر Proteas. گریم هیک بالا برای گل انگلستان با یک خوبی ساخته شده 83.

همچنین بخوانید: ‘آن را بد و لکه در نیوزیلند کریکت’ – ایمپلنت McCullum باز می شود تا در خرید اینترنتی با راس تیلور

آفریقای جنوبی قرار دادن مناسب و معقول نشان می دهد با خفاش و حتی به هیچ کدام از این ضربه می تواند عبور از 50-علامت گذاری آنها رسیده گنجه به هدف.

نیاز 22 خاموش 13 تحویل باران آمد ریزد و بازی تا به حال برای متوقف شده است. در نهایت raingods کوتاه آمد و اما به همه شوک تجدید نظر نمره در این صفحه نمایش غول جزئیات 22 1 تحویل.

در مورد آفریقای جنوبی لنگر انداخت آهسته بیش از رای دادن در انگلستان نوبت و مقدار زمان که خورده بود تا توسط باران جبران شد با کوتاه کردن پنبه حلاجی شده خود را در زمان.

انگلستان بیش از این خط به راحتی به آفریقای جنوبی نمی تواند دستیابی به غیر ممکن است وظیفه به ثمر رساند 22 اجرا می شود یک انفرادی تحویل.

انگلستان پیشرفت در فینال تنها به از دست دادن به پاکستان با 22 اجرا می شود در زمین کریکت ملبورن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>