توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 فوریه سال 2020 5:33:23 pm

coronavirus, coronavirus India, coronavirus death toll, coronavirus Japanese cruise ship, Diamond Princess, Japanese cruise ship, coronavirus symptoms, coronavirus causes, India news, Indian Express مسافران با پوشیدن ماسک دیده می شود در کشتی کروز الماس شاهزاده به عنوان رگ مسافران همچنان به آزمایش می شود برای coronavirus در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما. (رویترز)

یکی دیگر از هند آزمایش شده مثبت برای رمان coronavirus بیماری (COVID-19) در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده کردن, ژاپنی, ساحل, سفارت هند در ژاپن در روز جمعه تایید کرد.

این سومین مورد تایید شده از اتباع هند در تست مثبت مرگبار coronavirus که تاکنون جان بیش از 1100 نفر در چین است.

روز چهارشنبه دو اتباع هند در حال آزمایش مثبت دولت هند ابراز نگرانی کرد. الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در سواحل یوکوهاما ژاپن است 3,711 مردم در هیئت مدیره از جمله 132 خدمه و شش مسافر که اتباع هند.

“1 بیشتر هندی عضو خدمه در #DiamondPrincess آزمایش مثبت #COVID-19 و بستری برای درمان. قبلا 2 بیشتر اتباع هند در حال آزمایش مثبت است. @IndianEmbTokyo در تماس با همه 3 که در شرایط پایدار و بهبود” سفارت توییتی.

در بیانیه منتشر شده در این به روز رسانی از اتباع هند در هیئت مدیره ژاپنی, کشتی کروز, سفارت گفت که به غیر از سه نفر دیگر هند را توسعه داده است هر گونه علائم این بیماری است.

در این بیانیه اضافه شده است که سفارت هند در توکیو در تماس است تمام سه اتباع هند که تا به حال تست مثبت و در حال حاضر تحت درمان در تجهیزات پزشکی.

آن اضافه شده است که وضعیت بهداشت و درمان از همه آنها گزارش شده است به ثبات و بهبود.

ژاپن قرنطینه کشتی به عنوان یک مسافر که تا به حال متحرك در هنگ کنگ در تاریخ 25 ژانویه بود که با این ویروس آلوده شده در تاریخ 1 فوریه. با در نظر گرفتن حداکثر دوره کمون 14 روز برای coronavirus ژاپن قرنطینه کشتی کروز در یوکوهاما برای 14 روز.

این دوره قرنطینه آغاز شده از فوریه 5 و به پایان خواهد رسید و در فوریه 19.

در ضمن سنگاپور روز جمعه گزارش نه موارد جدیدی از کروناویروس گرفتن شمارش به 67.

مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در چین افزایش یافت به 1,355 در حالی که تعداد موارد جدید افزایش یافت 14,840 — همچنین یک رکورد روزانه – به کل از 48,206 موارد رویترز گزارش داد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su