‘همه چیز تغییر کرده در آلمان پس از افزایش مرگ و میر در اروپا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

من در حال حاضر زندگی در یک روستای کوچک به نام Bergedorf در نزدیکی شهر گندرکسی است که واقع در شمال غرب آلمان است. این یک محل منزوی با مزارع و جمعیت, شاید, کمتر از 100 است.

دوشنبه زیر اعلام شده توسط (صدراعظم آلمان) آنگلا مرکل مجموعه ای تازه از دستورالعمل صادر شده است که شامل ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر و حفظ 1.5 متر فاصله در تمام زمانی که در فضای عمومی است. حتی مفاصل مواد غذایی بسته هستند.

مگر شدید نیاز از هر چیزی—می شود آن را مواد غذایی و یا چیزهای دیگر—من نمی گام از آموزش های پایه. منطقه ما هنوز گزارش هر گونه موارد مثبت Covid-19. وجود دارد اما چند شهرستانها در آلمان که تحت سنگین مستند. شهر برمن یک پرجمعیت منطقه در نزدیکی این روستا که در آن I stay گزارش شده چند موارد مثبت.

من به یاد داشته باشید حتی دو هفته پیش مردم مرتب مصرف نمی شیوع بیش از حد جدی است. همه این تغییر زمانی که موارد مرگ در اروپا افزایش یافت صدها. من به خاطر رفتن به سوپر مارکت و پیدا کردن قفسه های خالی چند روز پیش. همه چیز رو بهتر است یک روز بعد از آن که آنها تا به حال انباشته تا چیزهای ضروری به اندازه کافی. اما من نمی فهمم چرا مردم در زمان چنین مقدار زیادی از کاغذ توالت; شاید این ذهنیت گله!

که من زندگی می کنند در یک آپارتمان به تنهایی من بیشتر شکم پر مواد غذایی مانند ماکارونی و برنج قهوه; اساسا چیزهایی است که می تواند برای یک دوره طولانی تر است. همانطور که برای میوه ها و چیزهای دیگر است که ممکن است آسیب دیده به سرعت وجود دارد هیچ نقطه انباشته در آن موارد. هیچ چیز تغییر کرده است, برای من, پس, تازه, دستورالعمل اینجا خواهد شد اما در عمل با توجه به چگونگی وضعیت آشکار در روزهای آینده.

وجود دارد فنلاندی سوار در آموزش پایه نیز به عنوان دیگر آلمانی سواران, نه به ذکر است من مربی ساندرا Auffarth, یک قهرمان سابق جهان و المپیک به مدال. او همچنین در لیست کوتاه به نمایندگی از آلمان در توکیو بازی. من خوش شانس هستم که حامیان سفارت بوده است نوع به اندازه کافی برای گسترش همه حمایت ممکن است. آن را نمی ممکن است به قطار در اروپا برای مدت طولانی بدون حمایت خود را. من احساس می کنم این مسئولیت من به بازپرداخت بدهی های خود ایمان و از این رو من هرگز فکر بازگشت به هند است.

در حال حاضر که بازی های المپیک در حال به تعویق افتاد, من قطعا روشن کردن شدت تمرین. این یک لحظه تلخ و شیرین, من فرض کنید.

من در حال حاضر یک سال اضافی برای آماده سازی. برخی از اسب در تیم من در سال نخست و یا در حال مرتب کردن بر اساس در پایان سال نخست. برای دریافت بیشتر از یک سال خوب از آنها را ما باید بسیار مراقب باشید در مورد مدیریت آنها تناسب اندام عاقلانه و سلامت-عاقلانه ، که یعنی برای دو اسب است که تا به حال واجد شرایط – دست زدن به چوب و Fernhill Facetime.

آقا Medicott است که هنوز هم وجود دارد با یک سال اضافی. او می تواند بسیار مهم اسب در تیم ما است. سپس Dajara 4 توسط یک اسب جوان و با یک سال اضافی را می توان کاملا فوق العاده است. همه چیز اتفاق می افتد برای بهترین.

من نیز تا به حال برخی از دیگر اهداف در تلاش برای رقابت در پنج ستاره آن را به یک سطح بالاتر از بازی های المپیک است که چهار ستاره. من تا به حال به نگه کردن این هدف از آنجا که من تا به حال به صرفه جویی اسب من برای بازی های المپیک. در حال حاضر وجود دارد که کمی بیشتر زمان, من می توانید سعی کنید برای رسیدن به هدف را برای رقابت در یک ستاره پنج پر.

با این ویروس ما نمی دانیم که آیا ما باید مسابقات در چهار هفته یا چهار سال یا هشت سال. من تا به حال شنیده ام چیزی است که آنها ممکن است اجرای تمام صلاحیت روش دوباره. اما من احساس می کنم که خواهد بود بسیار دشوار است, به خصوص در ورزش ما چون اولا ما نمی دانیم دقیقا زمانی که در این فصل دوباره شروع خواهد شد.

رقابت ما از شروع فصل در ماه آوریل به پایان می رسد و در ماه اکتبر در اروپا است. در آن صورت اگر آن شروع می شود در هشت ماه فصل است و بیش از آن وجود ندارد و احتمال شروع روند دوباره. من فکر می کنم حداقل تا آنجا که ورزش سوارکاری است که نگران آنها نمی قادر خواهد بود برای اجرای تمام صلاحیت روش دوباره.

در حال حاضر من فکر می کنم همه ما باید به انجام همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و به طوری که ما به عقب بر گردیم به ما زندگی عادی دوباره.

(همانطور که به Abhishek پل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>