‘آنها را خوش آمدید من خیلی زود’: Ex-CJI Ranjan Gogoi در مخالفت با اعتراض بیش از…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس سابق دادگستری از هند (CJI) Ranjan Gogoi در زمان ادای سوگند به عنوان یک نامزد عضو Rajya سبها در روز پنج شنبه در میان اعتصاب از احزاب مخالف که مخالف بودند به نامزدی خود را.

“آنها به من خوش آمد بسیار به زودی. وجود دارد هیچ منتقدان” Gogoi به خبرنگاران گفت: به محض ترک مجلس محل پس از ادای سوگند به عنوان یک نماینده مجلس.

اعضای کنگره و Bahujan Samaj حزب (BSP) مخالف Gogoi انتصاب و راه می رفت از Rajya سبها. حزب کمونیست هند DMK و MDMK نیز پیوست شد.

در همین حال اتحادیه وزیر Dave پراساد تا به حال استقبال Gogoi در Rajya سبها.

همچنین بخوانید: پذیرفته Rajya سبها صندلی برای بهتر انسجام: Gogoi Ranjan

عدالت Gogoi نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind در مارس 16, چهار ماه پس از بازنشستگی خود را در ماه نوامبر سال 2019. او به عنوان 46 رئیس دادگستری هند از 3 اکتبر 2018 به تاریخ 17 نوامبر 2019.

سازمان دیده بان | در میان داد و بیداد سابق CJI Ranjan Gogoi سوگند به عنوان Rajya سبها MP; مخالفت با پیاده روی

عدالت Gogoi را نامزدی به Rajya سبها یافت نشد نفع بازنشسته دیوان عالی کشور قضات مانند قضات مادان Lokur AK Patnaik و Kurian یوسف که صحبت کردن در برابر آن است. اما Gogoi دفاع می کرد نامزدی خود را و گفت که او این پیشنهاد را پذیرفته به دلیل اعتقاد خود را که قوه مقننه و قوه قضائیه باید با هم کار کنند برای ملت سازی.

“حضور من در مجلس فرصتی خواهد بود برای پروژه views قوه قضائیه قبل از مقننه و بالعکس” او گفت:. او افزود: حال با توجه به نامزدی قابل تصور قبل از توافق به قبول آن است.

همچنین بخوانید: درخواست SC برابر سابق CJI Gogoi را Rajya سبها نامزدی

Gogoi اولین سابق CJI برای تبدیل شدن به یک نامزد عضو Rajya سبها. او همچنین دومین CJI برای تبدیل شدن به یک Rajya سبها MP پس از عدالت Ranganath Misra که انتخاب شد به عنوان یک کنگره نماینده مجلس از Odisha. عدالت Misra, اما, شد Rajya سبها عضو در سال 1998 حدود هفت سال پس از بازنشستگی خود را از دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>