سابق لیورپول و رئال مادرید, ستاره فوتبال مایکل اوون باز کرد تا در پیروزی-ذهنیت منچستر یونایتد در طول Sir Alex Ferguson عصر. اوون پیوست متحد در سال 2009 تصمیم گیری است که نه نشستن به خوبی با طرفداران لیورپول با توجه به تلخی بین دو باشگاه انگلیسی. پرداختن به همان شرایط سابق لیورپول هم تیمی Jamie Carragher, پادکست بزرگترین بازی اوون گفت که او تا به حال هیچ چاره ای جز پیوستن به ایالات.

“من نمی دانم چه چیز دیگری می توانم انجام دهم. در آن زمان من فکر می کنم ” من می توانید به بالای لیگ, منچستر یونایتد, اواسط جدول اورتون یا پایین بدنه. من زندگی می کنند دور از خانه اگر من در هال. من نمی دانم آنچه که من می تواند انجام داده اند. شما [Jamie Carragher] خواهد انجام دقیقا همان است و شما آن را می دانم,” او گفت: با توجه به گزارش در ایمیل های روزانه.

اوون نیز نشان داد که ایران می خواست به نفع خود به هر قیمتی یک ذهنیت است که او متوجه شده که او وارد زمین تمرین. “این ذهنیت چیزی که با بازیکنان است. در هر زمان تنها به شما در تنظیم پا در آن زمین تمرین شما فقط می توانید احساس می کنید که ذهنیت برنده آنها نمی توانند از دست بدهند. آموزش – رفتم به نیوکاسل از رئال مادرید و ناگهان همه از یک فقط فکر کردم “وای این آسان است’ شما نازدار. من به منچستر یونایتد بود و مانند ‘وای من باید در آن هر روز.”

اوون در ادامه گفت که ایالات بازیکنان در این تیم بودند مانند “حیوانات” و “می خواستم برای کشتن هر یک از دیگر”. “آنها می خواستند برای کشتن هر یک از دیگر. آنها به معنای واقعی کلمه بزرگ جفت و وجود خون همه چیز را بزرگ می پردازد و شما فکر می کنم “وای ثابت در’ اما آنها فقط مانند حیوانات که مایل به برنده شدن در همه هزینه ها, تمام وقت,” او گفت:.

“رفته به باشگاه های مختلف و دیدن ذهن-مجموعه ای از بقا یا تنها بودن در اواسط جدول است و خوب است ما می توانند ما را از پا دربیاورید و یا قهرمانان – ما نمی توانیم اجازه ندهید هر کسی به عنوان خوب به عنوان ما – آن است که گچ و پنیر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de