“آنها سعی کنید به ترک افراد بالا و خشک’: روندا راسی در WWE حقوق و دستمزد struc…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

روندا راسی هیچ غریبه ای به Ultimate Fighting Championship (UFC) و یا کشتی سرگرمی جهانی (WWE). این مدال المپیک بود که یک نام بزرگ در جهان MMA که در آن او نقش عمده ای در ایجاد این زنان را بدست آورد. او ساخته شده یک حرکت موفق به WWE که در آن او رفت و به پیروزی خام زنان عنوان شده است. راسی به تازگی صحبت در مورد حقوق و دستمزد سازه در هر دو شرکت و توضیح داد که چرا WWE دارای یک لبه بیش از آن MMA همتای.

“WWE حتی بهتر است چرا که هر کس بر حقوق و دستمزد. آن را مانند شما نشان می دهد تا برای یک مبارزه شما پرداخت می شود به شما نشان می دهد تا برای یک مبارزه شما پرداخت می شود. آنها تحت درمان مانند کارکنان. آنها در حقوق و دستمزد, آن را بسیار امن تر,” او گفت: اساسا ورزش در مصاحبه اخیر است.

همچنین بخوانید: WWE منتشر شده بیش از 18 کشتی گیران از جمله Kurt Angle و Rusev

“اگر مردم مجروح و آنها نمی تواند انجام دهد ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان, آنها در واقع می توانید در ادامه به آنها پرداخت و پرداخت خود را برای درمان پزشکی و مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از. آنها بهترین کار خود را به ترک افراد بالا و خشک است. به عنوان به زودی به عنوان آنها در استخدام افراد آنها در حقوق و دستمزد حق دور است که بسیار متفاوت از داشتن این توده از پول جایزه.”

سابق UFC خروس وزن زنان قهرمان روندا راسی تا به حال یک شروع عالی برای او کشتی کج حرفه ای در سال 2018 است. این ‘Baddest زن در این سیاره’ ساخته شده است اولین بازی خود را در رویال رامبل سال 2018 و پس از آن همکاری با Kurt Angle را در Triple H and Stephanie McMahon در مسابقات 2018.

همچنین بخوانید: WWE تایید اولین COVID-19 مورد در میان صفوف خود را

به عنوان او گذاشته ضربات سنگین به بازی WWE Universe roared در ستایش. اما به زودی به عنوان اغلب اتفاق می افتد در WWE طرفداران روشن راسی و پس از او SummerSlam دیدار مقابل شارلوت در 2018, راسی هو شد از ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>