“آنها باید بسیار مراقب باشید’:خوزه مورینیو در Dele Alli را coronavirus v…

لندن Feb 14, 2020 (AFP) – Dele Alli نیست نژادپرستانه و تاسف ارسال, اجتماعی, رسانه های تصویری که به نظر می رسد به شوخی در مورد جدید کروناویروس گفت: Tottenham Hotspur مدیر خوزه مورینیو روز جمعه.

مورینیو قرار دادن 23 ساله تاتنهام و انگلستان هافبک اسنپ چت تصویری را به “نسل جوان” خطا اگر چه این بازیکن خواسته شده توسط English Football Association (FA) به توضیح پست.

Alli ویدئو-که پس از آن حذف شده پس از چندین شکایت ساخته شد — نشان داد او با پوشیدن یک ماسک صورت در airport departure lounge با پیام ‘کرونا whattt لطفا آهنگ های با حجم.

او نقل مکان کرد و دوربین را به سمت یک, مرد قبل از نشان دادن یک بطری ضد عفونی شستشوی دست با عنوان گفت: “این ویروس gunna باید سریعتر است برای گرفتن من”.

مرگ و میر از چین ویروس اپیدمی نزدیک 1,400 روز جمعه با شش های پزشکی کارگران در میان قربانیان تاکید این کشور در تلاش برای شامل تعمیق بحران بهداشتی.

تقریبا 64,000 مردم در حال حاضر ثبت شده به عنوان داشتن بد افتاده از این ویروس در چین است.

این COVID-19 بیماری همه گیر — به عنوان سازمان جهانی بهداشت به طور رسمی نام آن-نیز رسیده بریتانیا که در آن نه موارد شناسایی شده اند.

“من صحبت با او (Alli) در مورد آن, اما آن را بسیار آسان مکالمه زیرا او بسیار متاسفم در مورد — اجازه دهید بگویم اشتباه — اما آن را هرگز قصد خود را به صدمه دیده و یا دلخور گفت:” مورینیو در جمعه کنفرانس مطبوعاتی.

“او بلافاصله پشیمان و به رسمیت شناخته شده آن بود که نسل جوان اشتباه و از او عذر خواهی کرد.

“من یک پسر در همان سن و سال دل من و بسیاری از بازیکنان است.

“من می دانم که رسانه های اجتماعی برای نسل او اما زمانی که شما یک فرد مانند فوتبالیست ها, آنها را بدانند و آنها باید بسیار مراقب باشید.

“آهنگ دل یک مرد بزرگ. آخرین چیزی که او هر چیزی در ارتباط با نژادپرستی است.”

فا دستورالعمل در سراسر رسانه ها دیدگاه ها و رسانه های اجتماعی پست های یاد کنندگان است که آن را به در نظر گرفتن اتهامات تحت حکومت E3 اگر این احساس است که کسی عمل کرده است در یک شیوه ای نامناسب و یا به ارمغان می آورد این بازی به بی احترامی.

منچستر سیتی را برناردو سیلوا محروم شد و برای یک بازی و جریمه £50,000 ($65,000) در اوایل این فصل پس از آنچه نامناسب tweet به تیم-همسر بنیامین Mendy.

pi/jc

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر