این کار فدراسیون کبدی هند (AKFI) نوشته است نامه ای به همتای پاکستانی درخواست آن را به اجازه نیست “unauthoried” تیم هند که تحت بررسی توسط وزارت ورزش به استفاده از پرچم ملی در روز یکشنبه نهایی از دایره سبک جام جهانی.

حدود 45 بازیکن به همراه یک گروه از برخی از 12 مقامات و مربیان سفر کرده بود به پاکستان بدون هیچ گونه مجوز رسمی و یا ترخیص کالا از گمرک به شرکت در مسابقات به نام ‘کبدی جام جهانی’.

فینال این مسابقات برگزار خواهد شد در لاهور در روز یکشنبه بین هند و پاکستان است.

اما AKFI روشن ساخته است که آن را تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای مسابقات و خواسته پاکستان فدراسیون اجازه نمی دهد این تیم به استفاده از ‘هند’ در نیوجرسی یا مسیر مناسب که بازیکنان خواهد بود ،

“AKFI درخواست پاکستان کبدی فدراسیون اجازه هر فرد به بازی هر کبدی جام جهانی’ به نمایندگی از ‘هند’. فرد نباید مجاز به پوشیدن پیراهن/آهنگ مناسب با نام ‘هند’. آنها نمی توانند با استفاده از هند پرچم” AKFI گفت: در این نامه است.

“AKFI آگاه است اگر هر کبدی جام جهانی” شده است سازمان یافته در پاکستان است. AKFI دریافت کرده است و نه هر گونه دعوت نامه رسمی از پاکستان در مورد هر گونه جام جهانی. AKFI است مجاز نیست هر تیم برای رفتن به پاکستان و بازی هر کبدی مطابقت وجود دارد. هیچ اجازه چنین بود که به دنبال هر فرد/ تیم از AKFI و AKFI نمی پشتیبانی از هر گونه فعالیت.

“این افراد نمی تواند نشان دهنده ‘هند’ بدون اجازه قبلی از AKFI و ترخیص کالا از گمرک از وزارت امور جوانان و ورزش, وزارت, امور خانه و وزارت امور خارجی. این رویداد به رسمیت شناخته نشده AKFI و فردی بازیکنان بازی وجود دارد نمی خواهد هر گونه سود وجه” در این نامه اضافه شده است.

مشروط از هند رسیده بود لاهور شنبه گذشته از طریق مرز Wagah برای شرکت در مسابقات قهرمانی. تصاویر و فیلم هایی از سرخپوستان ورود به لاهور کرده بود ظاهر در سیستم عامل رسانه های اجتماعی, لگد زدن یک طوفان.

اما بین المللی فدراسیون کبدی (IKF) رئیس جمهور Janardhan سینگ Gehlot روز سه شنبه گفته بود که این مسابقات است نه به رسمیت شناخته شده توسط apex بدن.

در نامه AKFI به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازیکنان و مقامات و خواسته پاکستان بدن به ارسال اسناد و مدارک مربوطه.

“به چه کسی دعوت برای مشارکت در این رویداد گفت: فرستاده شد; که پذیرفته است ؟ چه اسامی بازیکنان شرکت کننده در آن است که مربیان و مسئولین فنی شرکت? که تامین مالی مشارکت تیم ؟ است که مرتب ویزا برای این افراد ؟ که انتخاب افراد برای شرکت در مسابقات گفت: مسابقات؟,” آن را نوشت.

دایره کبدی است که کمی متفاوت از استاندارد کبدی است که بخشی از بازی های آسیایی. در حالی که فرمت استاندارد دارای هفت بازیکن زیر 80 کیلوگرم وزن در هر طرف دایره کبدی ویژگی های هشت بدون هیچ گونه محدودیت وزن و در این زمینه از بازی یک دایره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im