وجود دارد یک انتخابات سال Mamata بانرجی هشدار BJP بیش از AI را ترک بدون پرداخت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

“فراموش نکنید که در این پنج سال نیز وجود دارد که هر سال یک انتخابات” در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز پنج شنبه در واکنش به ملی حامل هوایی هند تصمیم به ارسال آن کارکنان در مرخصی بدون حقوق به مدت دو تا پنج سال برای کاهش هزینه به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

در واکنش به افزایش بهای کالا و خدمات مالیات GST در مایع محصولات بانرجی گفت: “حزب BJP است که بهره گیری از این بیماری همه گیر. آنها باید به تصویب بسیاری از قوانین بدون هر گونه مشاوره. آنها در حال انجام آن را برای حفظ دیکتاتوری. من خیلی شوکه شدم.”

مجمع انتخابات در بنگال با توجه به 2021 و BJP رهبران ادعا می کنند که حزب برنده خواهد شد 200 از 294 صندلی. در 2019 Lok سبها سنجی بی جی پی برنده 18 از دولت 42 کرسی مارک آن همیشه بهترین عملکرد.

“چگونه می تواند هوایی هند ارسال آن کارکنان در مرخصی بدون حقوق به مدت پنج سال ؟ فراموش نکنید که در این پنج سال نیز وجود دارد که انتخابات سال است. فراموش نکنید بسیار مهم است. من درخواست دولت مرکزی و کارکنان دولت برای مبارزه با. من هم درخواست Bharatiya Janata Party را (BJP) اتحادیه های کارگری و نه تسلیم” بانرجی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در دبیرخانه در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

این Trinamool رئیس کنگره صحبت می کرد برای بیش از یک ساعت در مورد مسائل مختلف و تیز او حمله بی جی پی به رهبری دولت در مرکز.

“یک دولت دموکراتیک کار تحت دموکراتیک حکومت ؟ اگر این مدارک تحصیلی را از دست داده است همه چیز را از دست داده است. همه می ترسم. همه شرمنده است. این عذاب از مردم است. دولت باید مراقبت از مردم گفت:” بانرجی.

نوری همچنین با حمله به مرکز اجازه می دهد بیشتر سرمایه گذاری های خصوصی در شرکت های بخش دولتی مانند زغال سنگ هند و راه آهن.

“وجود دارد قوانین کار برای کارگران. چگونه می تواند به شما ارعاب و تهدید همه کارکنان. چگونه می تواند به شما می گویند که آنها خواهد پرداخت نمی شود برای مدت پنج سال در این نوع از یک وضعیت (همه گیر). مردم می خواهند پول است. از دستفروشان به حاشیه کشاورزان و مردم می خواهند پول نقد است و هیچ جریان نقدی. آنها (BJP) باید شرمنده. چگونه می توانید آنها قاپ زنی مشاغل از مردم است. چگونه می تواند به آنها اجازه می دهد 100% سرمایه گذاری مستقیم خارجی?

“حتی ارشد و اقتصاددانان در حال درخواست از دولت برای دادن پول به مردم گفت:” بانرجی.

بنگال سمت چپ مقابل رئیس Biman بوز نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در BJP بیش از GST پیاده روی در sanitisers.

“بسیاری از وزرا در دولت بی جی پی در حال تجار و بازرگانان. حتی نخست وزیر می گوید که او استفاده می شود برای فروش چای. که بیش از حد است که یک کسب و کار است. آنها درک کسب و کار بسیار خوب” گفت: بوز.

بی جی پی را بنگال واحد رهبران نمی واکنش نشان می دهند به بانرجی اظهارات تا در اواخر شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>