‘وجود دارد ممکن است خیلی خارجی قرار گرفتن در معرض,’ Abhinav Bindra معتقد است پس از COVID…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تیرانداز افسانه ای Abhinav Bindra معتقد است هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس متهم می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای هند ورزشی با توجه به عدم وجود مقدار خارجی قرار گرفتن در معرض.

“پست-COVID-19 جهان می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای هند است. وجود دارد ممکن است خیلی خارجی قرار گرفتن در معرض و این ممکن است اجازه می دهد هند به ساخت های مناسب ورزشی و زیرساخت ها است. ما نیاز به ساخت خود ما مربیان و خود ما کارکنان پشتیبانی” Bindra روز دوشنبه گفت:.

کل تقویم ورزشی آمده است به توقف سنگ زنی در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. رویداد مهم ورزشی از جمله بازی های المپیک توکیو و ویمبلدون یا تعویق افتاده است و یا لغو.

Bindra هند تنها فردی المپیک مدال طلای همراه Lenovo Kamath, وکیل و مدیریت امانت GoSports بنیاد در روز دوشنبه خطاب به تازگی منصوب دستیار مدیران و مقامات ارشد دیگر ورزشی اقتدار هند (SAI) در طول یک جلسه ویژه.

Bindra گفت که به عنوان مدیران ورزشی آنها نیاز به کار در جهت ایجاد یک جایگزین مهارت برنامه توسعه برای ورزشکاران برای اطمینان از رفاه خود در دراز مدت است.

“ما نیاز به نگاه پس از ورزشکاران به دلیل ماهیت ورزشی این است که بیشتر با شکست مواجه خواهد شد از موفقیت است. این مهم است که ورزشکاران باید برنامه های پشتیبان در مورد خود ورزش حرفه ای کار نمی کند” او اشاره کرد.

Bindra بیشتر گفت که مدیران ورزشی نیاز به درک روانشناسی از یک ورزشکار قادر به ساخت آنها را تا آنجا که ورزشکاران عبور از مراحل مختلف به دلیل ماهیت و احتمال شکست.

“یک متخصص می تواند به یک بزرگتر نمای کلی از عناصر مختلف است که به عملکرد ورزشی و که در آن شما را در درک که در آن عملکرد ساخته شده است و چه عناصر مختلف است که به عملکرد و سپس شما شروع خواهد شد که بهتر و عمیق تر درک که در آن عملکرد ساخته شده است. نتایج در یک رقابت نمی تواند تنها مخرج هنگامی که برنامه ریزی برای بازی های المپیک یا بازی های آسیایی,” او اضافه شده است.

Bindra صحبت در طول روز تجربه خود را به عنوان یک ورزشکار و همچنین در مورد آینده ورزشی در هند. “یک درصد (ورزشکاران) باعث می شود تمام تفاوت در ورزش به عنوان ورزش ما اکوسیستم شروع بلوغ, ما نیاز به شروع به تمرکز بر که یک درصد برای تمام ورزشکاران,” او گفت:.

تاکید بر نیاز به ساخت یک استعداد قوی شناسایی و پرورش برنامه او افزود: “گرفتن پایه های مناسب مهم است مقدار زیادی از کار را که در حال حاضر آغاز شده و با Khelo هند برنامه و همچنین تاکید قرار داده شده در تاریخ برنامه های مختلف ورزشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>