درمان باید عاقلانه استفاده می شود, ICMR می گوید متحده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) – کشور apex تحقيقات سلامت بدن گفت: ایالات متحده برای جلوگیری از استفاده بی رویه از ‘تحقیقاتی درمانی برای بیماری کروناویروس (Covid-19).

ICMR و تمام هند موسسه علوم پزشکی تهران گفت: استفاده بی رویه و یا استفاده در شرایط که برای آنها (تحقیقاتی درمانی) هستند و نه مطلوب ممکن است باعث بیش از آسیب خوب”.

این اظهارات را در یک نشست مجازی برگزار می شود روز جمعه در Covid مورد مدیریت. استفاده از مواد مخدر است که باید با “احتیاط” در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

همه این روش های درمانی به اداره تنها در مراکز بهداشت و درمان که در آن نظارت از بیماران ممکن است به طوری که عوارض بالقوه می تواند موفق شود ICMR گفت: در این نشست است. آن گفت: به صورت متوسط و شدید موارد اکسیژن کافی پشتیبانی مناسب و به موقع دولت ضد منعقد و ارزان کورتیکواستروئیدها را به دنبال داشته باشد.

آن گفت: دستیابی به یک درمان موثر برای Covid-19 منجر به repurposing از چندین مواد مخدر که بخشی از مدیریت بالینی پروتکل.”این داروها هنوز نه تایید شده توسط DCGI و تنها مجاز برای محدود اضطراری استفاده برای COVID-19,” ICMR گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>