سرقت متهم که تست مثبت بهبود است اما قوم و خویش حاضر به او را به عقب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya Goyal | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 2:56:29 am

coronavirus, punjab police, theft accused test positive, thest accused recovered, theft accused refused to take back by family, ludhiana theft accused, indian express news همدست بود دوباره دستگیر شنبه و فرستاده شده به بیمارستان مدنی. (بازنمودی عکس)

بازداشت توسط پلیس شهر لودهیانا به اتهام ربودن یک تلفن همراه و سرقت دوچرخه 24 ساله دزد که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در مارس 8 بهبود است اما خانواده اش خودداری کرده است برای او را به عقب.

یک دادگاه محلی در Ludhiana اعطا کرده و او را به قید وثیقه و او بستری در بیمارستان مدنی پس از او آزمایش مثبت است. روز یکشنبه بیمارستان مقامات و دولت های منطقه بودند در یک ثابت پس از او اعلام شد مناسب بود از بیمارستان مرخص شده اما خانواده اش خودداری می آیند و یا اجازه می دهد تا او را به زندگی می کنند در محل اقامت خود در گانش نگر.

ASI Rajinder سینگ در شارژ بیمارستان مدنی در ولایت غزنی گفت: “ما در تماس با خانواده خود را امروز بعد از بیمارستان مقامات گفت که او مناسب است به خانه بروم. دادگاه در حال حاضر اعطا شده او را به قید وثیقه اما خانواده حاضر آمده است. آنها گفتند که تا به حال او را طرد قبل از آن نیز به خاطر او زیاده روی در فعالیت های جنایی. بنابراین در حال حاضر او در بیمارستان ،

ارشد پولیس در عین حال گفت که از این مرد در حال حاضر به قید وثیقه توسط دادگاه آن است که در حال حاضر مسئولیت وزارت بهداشت و دولت های منطقه به ترتیب برای او باقی بماند.

دکتر گیتا ارشد پزشکی افسر (SMO), عمران بیمارستان Ludhiana گفت که طبق پروتکل پس از تست منفی بیمار را به قرنطینه برای بعد از 14 روز دوباره. “ما خواسته دولت برای ایجاد ترتیبات برای اقامت خود را برای بعد از 14 روز است.”

Amarjit سینگ Bains زیر بخشی دادرس (SDM شرق) گفت که مرد نگه داشته شود در یکی از این امکانات قرنطینه برای بعد 14 روز و بعدا می توانید انتخاب کردن به ماندن در پناهگاه خانه اگر او دیگر هیچ جایی برای رفتن.

دو ساکنان محلی بودند دستگیر متهم و همدست او در شب مارس 5 پس از آنها گفته ربوده تلفن همراه کسی را آورده و آنها را به منطقه صنعتی (Jeewan نگر) پلیس پست.

بیمار شروع به نشان دادن علائم و رد شد ورود در Ludhiana مرکزی زندان است. همدست خود به فرار از بیمارستان مدنی قبل از تست در حالی که او خود را آزمایش مثبت است. همدست بود دوباره دستگیر شنبه و فرستاده شده به بیمارستان مدنی.

پس از متهم آزمایش مثبت, 22 پلیس از جمله بازرس محمد Jameel, شو نقطه کانونی ایستگاه پلیس که آمده بود با او در تماس بودند آزمایش کردند. گزارش خود آمد منفی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>