جهان است که در مواجهه با این بحران تا همه را از ابتدا شروع: گراهام R…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اگر مستند به مربیان سردرد نگه داشتن گله های خود را با انگیزه سرگیری آموزش پس از نزدیک به دو ماه را در حال حاضر آنها را با مجموعه ای متفاوت از مشکلات است. گرفتن بازیکنان هاکی به انجام مقدار مناسب از آموزش به آنها را به شیار خواهد بود یک چالش بزرگ برای مردان مربی تیم گراهام رید زمانی که آموزش کامل رزومه.

همچنین به عنوان خوانده شده | المپیک تعویق می بیند هاکی جام جهانی بلژیک از دست دادن مزیت

استرالیا کارشناس گفت: از ورزش اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور جایی که او و تیم ملی هستند پناه از ماه مارس که او به دنبال به جلو به گرفتن آنها را بر روی چمن یک بار این محدودیت برداشته می شوند.

گزیده ای:

چقدر دشوار است به نگه داشتن بازیکنان با انگیزه در این دوره ؟

آنچه شاید آن را کمی ساده تر برای همه دسته ها (وضعیت) واقعیت این است که تمام جهان در حال رفتن را از طریق آن. همه شما را به صحبت در هر کجا که هستند در جهان, آنها تجربه مشابه. بنابراین آن را احساس به عنوان اینکه ما در حال تجربه مسائل را با هم و این کمک کرده است. ما تا به حال جلسات فردی با بازیکنان و مورد بحث و بررسی عملکرد آنها در طول 12 ماه گذشته و جایی که آنها نیاز به بهبود. این منجر به تنظیم ملموس اهداف برای هر یک از آنها.

چه تلاش های ویژه ای گرفته شده برای نگه داشتن بازیکنان درگیر با ورزش ؟

ما نرم افزار است که اجازه می دهد تا بازیکن را به تجزیه و تحلیل بازی از راه دور. ما آزمونها و آن نوع از همه چیز. در آخرین 10-روزهای فرد مربیگری کارکنان شده است تعامل زیادی با بازیکنان برای رسیدن به می دانم که داستان های خود را; جایی که آنها هستند و آنچه آنها را به هاکی. ما می خواهیم بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن تأثیرات عمده ای – یا شاید یک داستان هیچ کس نمی داند با این تیم است. این یک راه بسیار خوبی برای به دست آوردن درک بهتر از اینکه چرا ما در اینجا و چه اهداف ما است.

همچنین به عنوان خوانده شده | SAI بنگلور: فضای آموزشی در Covid-19 مثبت طبخ می میرد

چقدر دشوار است برای شما برای جدا شود برای یک دوره طولانی ؟

شخصا از آن شده است بسیار خوب است. همسر من است که در اینجا با من و او یک کار به منظور توسعه و حفظ یک آموزش آنلاین پلت فرم. بنابراین ما ما شغل خود را به انجام در طول روز و در شب ما نسبتا شباهت نزدیک از زندگی عادی; چیزهایی مثل تماشای Netflix و گوش دادن به موسیقی آن را قابل تحمل است. ما همچنین می خواهم به FaceTime بچه ها و خانواده بنابراین ما احساس می کنیم کمی متصل به جهان خارج است.

تیوی هند المپیک انجمن در حمایت از سرگیری تمرینات برای تیم های که در حال جدا شده در سای مراکز. فرض کنید اتفاق می افتد که چقدر دشوار خواهد بود برای به دست آوردن بازیکنان به جلسه ؟

مشکل چیزی است تمپر باز گشت خود را به طوری که آنها نمی زخمی شدند. در حالی که آنها قادر به حفظ تناسب اندام خود را و قدرت هاکی یک مجموعه منحصر به فرد از الگوهای حرکتی است که بسیار سخت برای تکرار کردن این زمینه است. پس از آن زمان را به عقب بر گردیم به سرعت کامل. Covid-19 پروتکل های قرض خود را به مهارت های فردی مبتنی بر آموزش است. بنابراین ما با استفاده از قالب های ما مهارت مبتنی بر آموزش و قدرت و تهویه پروتکل های ما استفاده می شود در دوران قبل از کریسمس اردوگاه در Bhubaneswar سال گذشته است.

باید مربیان تصمیم گرفت در برخی از دستورالعمل ها/هنجارهای برای آموزش ؟

سای قرار داده است با هم یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای از سرگیری آموزش و داديم ما (هاکی هند) نسخه SOP قبلا در آوریل 11. ما در حال حاضر این تمرینات و برنامه های آموزشی برنامه ریزی شده و اضافه کردن هر گونه اضافی حمایت از (اجتماعی فاصله) پروتکل برای اطمینان از بازیکنان منطبق هستند. ما به دنبال به جلو به دولت اجازه می دهد ما را به بازگشت به نوعی از آموزش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. روز پنجشنبه بازیکنان و مربیان و هاکی هند مدیران تا به حال یک مولد آنلاین بحث و گفتگو با وزیر ورزش. آن را ایجاد انگیزه.

اگر چه مقامات تسلیم آموزشی توسط چند هفته ؟ خواهد به بازیکنان اجازه داده می شود به دیدار خانواده خود را?

متاسفانه شرایط در سراسر کشور مساعد نیست برای سفر امن. هنگامی که ما احساس می کنیم آن است که کاملا امن ما اجازه خواهد داد که بازیکن را به بازدید از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>