آندرتیکر در است عربستان سعودی پیش از WWE SuperShowdown اینجا چرا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این کشتی سرگرمی جهانی رسیده است, عربستان سعودی, برای, بسیار پیش بینی pay-per-view WWE سوپر مرحله نهایی مسابقات که با عنوان مبارزه برای جهانی مسابقات قهرمانی بین “Fiend” بری وایات و WWE Legend گلدبرگ. جدا از خیمه, بازی, وحش, Brock Lesnar نیز برنامه ریزی شده خود را به دفاع WWE عنوان قهرمانی در برابر گلوله کمانه دار زدن. این رویداد همچنین Bayley دفاع از او SmackDown زنان عنوان قهرمانی در برابر نائومی در حالی که خام Tag Team Champions, ‘دوشنبه شب مسیح’ ست رولینز و بادی مورفی را دفاع از خود عنوان مقابل خیابان سود. اما یک نفر است که برنامه ریزی شده به مبارزه در pay-per-view WWE Legend The Undertaker.

همچنین بخوانید: لبه است, بازگشت اسباب بازی اعلام کرد برای بروکلین نشان می دهد

این Deadman قبلا برجسته در عربستان سعودی است و یکی از محبوب ترین کشتی گیران در کشور است. او را شکست داد Rusev یک تابوت مسابقه در بزرگترین رویال رامبل در مارس 2018 و سپس همکاری با کین در از دست دادن تلاش در برابر شاون مایکلز و Triple H در گوهر تاج در نوامبر سال 2018 است. در سال 2019 او مبارزه در برابر گلدبرگ در بسیار بحث برانگیز مبارزه در WWE تاج جواهر.

در حال حاضر به نظر می رسد آندرتیکر قرار است به ظاهر در SuperShowdown در روز پنج شنبه. حتی WWE توییتی در مورد حضور او در این کشور اما بعد, حذف صدای جیر جیر.

اما چرا آندرتیکر در اینجا ؟ در اینجا نگاهی به تمام شایعات که در حال چرخش در مورد حضور او:

1) بسیاری از کشتی کج رسانه ها از جمله whatculture, wrestlinginc و GivemeSport گزارش هستند که Deadman وجود دارد شروع به دشمنی با AJ Styles. انتظار می رود که سبک است که رقابت در دستکش بلند بازی برای Tuwaiq جایزه را برنده شدن در این مسابقه و پس از آن Phenom ظاهر خواهد شد برای به چالش کشیدن او در رسلمنیا.

این شایعات بیشتر شد افزایش یافت پس از شایعات حریف سبک دیده می شد در فرودگاه فقط پشت کشتی افسانه ای در فرودگاه. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر و سبک دیده می شد ایستاده در پشت آندرتیکر در فرودگاه صف. مبارزه بین این دو به شدت شایعه تا هفته گذشته تا کشتی ناظر رادیو دیو ملتزر گزارش هفته گذشته بازی کرده است در کاهش از رسلمنیا کارت.

2) WrestlingInc نیز ارائه شده زاویه Phenom وجود دارد برای عدم رقابت در ظاهر که در آن او می خواهد به صحبت می کنند به مخاطبان است.

همچنین بخوانید: سه عمده WWE superstars به ویژگی در رسلمنیا 36 – گزارش

3) برخی از گزارش ها نیز نشان می دهد که آندرتیکر می تواند راه اندازی یک دشمنی با گلدبرگ و سبک های از گلدبرگ به تازگی خطاب به بحث مطابقت بین دو سال گذشته در رسانه های اخیر ،

آن هنوز هم باقی مانده است دیده می شود به چه دلیل واقعی برای آندرتیکر حضور در عربستان سعودی, اما مطمئن شوید که ظاهر خود را لذت طرفداران که شده اند در انتظار بازگشت او پس قوانین شدید pay-per-view ژوئیه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>