آندرتیکر اعلام بازنشستگی از کشتی کج

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

The Undertaker, بزرگترین شخصیت که تا به حال تولید شده در تاریخ کشتی حرفه ای است اعلام بازنشستگی خود را پس از گذراندن نزدیک به 30 سال با WWE. Undertaker, نام واقعی, Mark Calaway تایید کرد که او انجام داده بود با کشتی در قسمت پایانی خود docuseries “Undertaker: آخرین سوار” گفت: او از مطالب نه پله در حلقه دوباره.

“هرگز نگویید هرگز, اما در این نقطه در زندگی من و در زندگی حرفه ای من من هیچ تمایلی به بازگشت در حلقه. من در یک نقطه از آن زمان این کابوی واقعا سواری دور,” او گفت: در پنجمین و آخرین قسمت از docuseries. “وجود دارد هیچ چیز برای من می کرد. وجود دارد هیچ چیز برای من برای به انجام رساندن. بازی تغییر کرده است. آن را از زمان به آمده است. زمان فقط به نظر می رسد درست است. من فکر می کنم این مستند به من کمک کرد که کشف. آن را واقعا باز چشم من به تصویر بزرگتر.”

آخرین سوار docuseries نادر بود اوج به آندرتیکر را در زندگی واقعی شخصیت به عنوان Calaway تصمیم به اجازه می دهد طرفداران خوب نگاه به “آخرین مرحله” از کشتی حرفه ای است. اگر این در واقع زمان Undertaker را Boneyard مسابقه در برابر AJ Styles را به عنوان آخرین کار خود را. WWE نیز به ظاهر تایید برداری بازنشستگی با زیر صدای جیر جیر.

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا آندرتیکر بازنشستگی چوب. Calaway به طعنه بازنشستگی چند بار پیش از آن در زندگی حرفه ای او شد اما نه قادر به در صلح با اجراهای او. “اگر وجود داشت همیشه یک پایان کامل به یک حرفه ای است که سمت راست وجود دارد در آن بود. اگر [WWE رئیس] وینس [مک ماهون] در تنگنا من خواهد آمد ؟ من حدس می زنم زمان را تنها بگویید وجود دارد. در موارد اضطراری شکستن شیشه بیرون بکشد Undertaker. من باید در نظر بگیرید که” او گفت:.

Undertaker توضیح داد که طرح رفتن به Boneyard مطابقت با AJ Styles در رسلمنیا 36 آشکار فوق العاده یکی رسیده به او با توجه به یک بازی است. آن را به حال ریشه از یادداشت برداری گفت: در شکسته شده جمجمه جلسات پادکست با WWE Hall of Famer Stone Cold Steve Austin که او می خواست به بیرون رفتن در شرایط خود را دارد.

WWE بود خیلی برنامه های مختلف برای Undertaker و سبک. با این حال همه گیر همه چیز تغییر نکرده و آنها مجبور به کار در یک راه منحصر به فرد حیله برای مطابقت با. سبک توییتی او مفتخر شد به بخشی از Deadman نهایی فصل.

“هنوز هم floored تجربه و واکنش به #BoneyardMatch در #مسابقات. اگر این آخرین بار بود @undertaker, وضوح بالا, چکمه های خود را, من با افتخار آن را در برابر من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>