تغییر جغرافیای Covid-19 در آمریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کالیفرنیا و تگزاس مشخص شده ثبت های در جدید Covid-19 عفونت در روز دوشنبه به کلاه یک هفته است که شاهد بیشترین-تا کنون تعدادی از عفونت های جدید گزارش شده در ایالات متحده است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

این موج جدید در موارد در جنوب و غرب کشور به پایان رسید تا بودن موج دوم از عفونت ها در آمریکا لغو سود ساخته شده توسط شمال شرقی ایالات آمریکا مانند نیویورک و نیوجرسی که در نهایت کنترل شیوع بیماری خود را تا حد زیادی.

 

ایالت نیویورک (با نیویورک به عنوان مرکز ثقل) به رهبری ‘اولین موج متحده’ که همچنین شامل نیوجرسی, ایلینوی, ماساچوست و پنسیلوانیا که کروناویروس اولین بار از طریق این کشور در ماه مارس است. در اوایل مارس 60 درصد از تمام موارد جدید در آمریکا می توان به فقط این پنج متحده است. پس از آن سهم خود را برای موارد جدید کاهش یافته و به فقط 6 درصد در آخرین هفت روز است.

موارد در این “اولین موج’ متحده به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل که منجر به روشن مسطح جدید عفونت منحنی از 10 فروردین (نگاه کنید به نمودار).

این کاهش بازگشت شد به عنوان ویروس شروع به گسترش در شرق و غرب است. کالیفرنیا است که در میان تعدادی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کارولینای شمالی, مبارزه با موج جدیدی از عفونت به عنوان ملت ظهور از هفته گیره فراز. به ‘موج دوم,’ متحده شد مسئول کمتر از 3% از موارد جدید گزارش شده در هفته پایانی ماه مارس ، پس از آن سهم خود را به عفونت افزایش یافته و به 30 درصد در آخرین هفت روز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>