سی سال پیش در حالی که هر کس خواهد لذت بردن از conviviality از حد انتظار زنگ تفریح بچه از ریپور استفاده می شود به نشستن به تنهایی. او نمی لوکس از آوردن مواد غذایی با توجه به خانواده اش penurious بیماری است. یک روز همدلانه خانم معلم احساس تنهایی کودک و پس از آن همیشه دست او تیفین-جعبه به این بچه.

که پسر Aijaz Dhebar در حال حاضر 39 است ریپور شهردار مسلمان برای اولین بار در چتیسگر این پست را نگه دارید.

معلم خود Iccha خانم در حال حاضر در دهه هفتاد او به یاد می آورد Dhebar روز از penury و می گوید که در 30 سال گذشته او هرگز از دست رفته روز معلم. “او است که در میان اولین حلقه زنگ درب خانه من و آرزو, من و روز معلم,” او گفت:.

“کسانی که روزهای سختی را برای ما…پدر من فقط یک کارگر در یک فروشگاه و او تا به حال 10 کودکان و بنابراین ما نمی تواند استطاعت ناهار در مدرسه است. هر روز من استفاده می شود به دعا به خدا قبل از زنگ تفریح…..من احساس درد” Dhebar به یاد می آورد نشستن در شهردار در اتاق خود در کاخ سفید — شهرداری شرکت ساختمان در ریپور.

“پدرم باز بریدن فروشگاه در Muadhapara و سپس خانواده ما وضعیت مالی شروع به بهبود می کند.”

Dhebar کردم علاقه مند در سیاست زمانی که او 16.

“یک روز برادر بزرگتر من دستور من برای کمک به یک نامزد بود که مبارزه برای انتخابات شهرداری شد و من اولین تاخت و تاز کردن در سیاست است. برادر من Haneef Dhebar شد نزدیک به Ajit Jogi و بعد از آن من به برخی از رهبران ارشد کنگره… من ساخته شده بود Baijnathpara ward رئیس جمهور از کنگره در 1995-96,” Dhebar گفت.

Dhebar شد و نزدیک به Jogi که او را منصوب دولت رئيس جمهور از اتحادیه ملی دانشجویان از هند در سال 2001. “در سال 2006-07 من نقل مکان کرد و دور از Jogi خانواده به دلایل شخصی” او می گوید.

“سپس من در تماس با Charandas Mahant که به من داد یک پست در کنگره است. من مشغول به کار در سراسر کشور و سازماندهی تظاهرات و حوادث در مقابل BJP دولت” Dhebar ادعا می کند.

اما Dhebar به دست آورده یک تصویر از داد و بیداد کن در چتیسگر سیاست که او به شدت رد می کند. “وجود دارد تنها پرونده من که در آن من شده اند تبرئه” او می گوید.

اما رقبای خود را در کنگره می گویند که او یک تصویر از ‘مزاحمت’ خالق در حزب. “من مطمئن هستم که آینده مجمع انتخاباتی این حزب را متوجه آن اشتباه از ساخت Dhebar شهردار. او خواهد شد که تاثیر منفی در تمام چهار کرسیهای مجلس از شهر” a می گوید یک مقام ارشد کنگره رهبر گمنامی را ترجیح می دهند.

اما کسانی که به Dhebar گفت: تصویر خود را از یک “متجاوز” است که نتیجه سیاسی خود در مبارزه با Bharatiya Janata Party (BJP) در طول زعفران حزب قانون در دولت برای 15 سال است.

“او مبارزه در خیابان هنگامی که BJP در قدرت بود و به همین دلیل او اغلب به عنوان فرد مهاجم. هر اعتراض سازمان یافته توسط کنگره یا led توسط Vikas Upadhyay (در حال حاضر یک MLA) و یا Dhebar…من او را دیده از او ward رئیس جمهور از حزب کنگره در شهر…او همیشه اختصاص داده شده نسبت به این حزب و آن هدف” گفت: Sandeep Sahu یک هماهنگ کننده دیگر عقب کلاس های بال از همه هندی کنگره کمیته (AICC).

Dhebar ادعا می کند که تصویر او بود “تحریف” توسط برخی از افراد برای منافع است. “اگر من تصویر خیلی بد بود من نمی خواهد که برنده با کمترین حاشیه در انتخابات شهرداری ها در دولت” او می گوید در دفاع از او.

BJP رهبران ادعایی که Dhebar شهردار شد چرا که او به کسانی که در قدرت در چتیسگر.

“در طول انتخابات پارلمانی او را تهدید کنگره رهبر PL Punia و رد شد یک حزب بلیط و پس از آن او غارت کنگره ، این نشان می دهد که که او را ترویج. او دسته از همه بزرگ پروژه های استخراج از معادن برای برخی از افراد مهم در کنگره است. تصویر خود را از یک معامله گر نه یک سیاستمدار” گوری شانکار Srivas BJP سخنگوی این ادعا که Dhebar کردم شهردار پست به دلیل سانتی متر Bhupesh Baghel.

Dhebar تا به حال هیچ تردیدی در موافقت با Srivas در این. “در عصر وقتی بزرگ بحث تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی برای شهروندان (NRC) در سراسر کشور Bhupesh او مورد اعتماد من,” او گفت:.

در کلمات خود Dhebar دیده است شهاب سنگی مالی افزایش یابد. از یک خانواده که قادر به ارائه او را به ناهار در مدرسه او در حال حاضر صاحب شکوه هتل در ریپور و سرمایه گذاری در حداقل 10 پروژه های ساخت و ساز در این شهر است. “شما sab apni mehnat se kiya hai (این همه من رو از طریق کار سخت من)… نه تنها paisa است که به طور غیر قانونی به دست آورده” او می گوید: این ادعا که او به کنکاش در املاک و مستغلات و hospitability کسب و کار.

مفسر سیاسی Nand Kashyap گفت که او به دست آورده و موقعیت خود را.

“او بسیار فعال شده است پس دولت تشکیل شده بود برگزار شد و بسیاری از dharnas و تظاهرات در برابر قبلی BJP دولت است. من نمی خواهد تماس انتصاب خود را به عنوان مسلمان مماشات. من فکر می کنم او سزاوار پست” Kashyap گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im