قدیمی سپاه پاسداران: Gatlin Powell دار برای بازی در 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نکات برجسته خود بهترین لحظات هنوز در دسترس بر روی دیسک های فشرده و حتی شاید واقعی نوار ویدئو. زمانی که هم تیمی فریاد “هی مرد” — به خوبی می دانند که کارگردانی در آنها.

در نگاه اول امریکا جاستین Gatlin و جامائیکا را Asafa پاول ممکن است به نظر می رسد مانند آثار از سن گذشته از سرعت. در واقع آنها هنوز هم در مخلوط — و نه حتی یک سال تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو در حال رفتن به آنها را خاموش.

“من آماده هستم برای این سال” پاول گفت: آسوشیتد پرس در پی بین المللی المپیک را اعلام کرد که این بازی خواهد بود با تاخیر به دلیل coronavirus.

“من قطعا باید آماده برای سال آینده است.” اشتباه نکنید آنها در حال اجرا خارج از زمان.

Gatlin خواهد بود 39 زمانی که بازی های المپیک در نهایت در اطراف رول و پاول که تبدیل 38 در ماه نوامبر خواهد بود بخار نسبت به همان تعداد. هر دو نفر شروع به ایجاد یک نام برای خود در آهنگ قبل از اینکه یک جوان phenom نام اوسین بولت تا به حال مسابقه اولین بازی های المپیک است. پیچ راه است 33 و با خوشحالی بازنشسته شد.

هر دو Gatlin و پاول در “معرض خطر” سوالات فقط در حال انتظار به خواسته می شود.

آخرین به برنده مدال طلای المپیک در مردان 100 قبل از پیچ? که خواهد بود Gatlin.

آخرین به برگزاری 100 متر رکورد جهانی قبل از پیچ? خواهد بود که پاول.

Gatlin برنده بازی های المپیک در سال 2004. “احساس می کند مانند پنج سال پیش” او اصرار دارد.

پاول تنظیم یک رکورد جهانی در سال 2007 زمانی که او فرار 9.74 ثانیه است. بولت در صدر آن کمتر از یک سال بعد و در نهایت کاهش علامت گذاری به آن زمان جایگاه 9.58.

Gatlin و پاول فکر می کنم آنها می تواند یک نوع متفاوت از تاریخچه در سال 2021.

قدیمی ترین قهرمان المپیک در 100 متر باقی مانده است iot watcher کریستی بود که 32 هنگامی که او برنده در سال 1992 بارسلونا بازی ها, بر اساس پژوهش های المپیک مورخ لایحه Mallon. به عنوان قدیمی ترین مدال المپیک در این رویداد که تمایز متعلق به Gatlin حسن نقره خود را در سال 2016 ریو بازی.

“این بسیار خنک و بدانید که ما می توانیم قطع با این بچه ها جوان و هنوز هم توان رقابتی” پاول گفت. “و آنهایی که به روی چیزی حساب کردن با مدال طلا.” که هیچ چیز به خنده در. Gatlin موفق به کسب یک مدال نقره در مسابقات قهرمانی جهان سال گذشته است.

پاول که سالم پس از برخورد با آزار دهنده کشاله ران نژادها و همسترینگ تنگی گفت: او هنوز هم انجام همان تکرار در همان سرعت به عنوان زمانی که او جوان بود.

این آسان نخواهد بود برای 30-یه چیزی. آمریکایی مسیحی کلمن برنده 100 فصل گذشته در مسابقات قهرمانی جهان در دوحه و هم تیمی خود نوح Lyles در زمان 200.

کانادا Andre De Grasse به دست آورده و مدال در هر دو, و برخی از نظر او نه Gatlin یا پاول نخست چلنجر. هیچ کدام را باید خود رسیده 27th, تولد, زمان شروع تفنگ می رود در توکیو.

“آنها بسیار با استعداد” Gatlin گفت. “اما سرعت نیز همراه با درک و یادگیری و حکمت و صبر و حوصله. اینها همه ویژگی های شما را به عنوان شما را مسن تر است.” زندگی تغییر کرده است Gatlin به عنوان آن را برای هر کس از COVID-19 همه گیر مجبور به خاموش کردن ورزشگاه و امکانات آموزشی در سراسر کشور است.

او شده است فشردن در جلسات آموزشی بر روی چمن در تمپا, فلوریدا, و مقدار زیادی از نشان می دهد در Netflix بکشد.

و هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که تغییر نکرده.

Gatlin هرگز واقعا صحبت های زیادی در مورد بازنشستگی بنابراین وجود دارد هرگز یک فرض است که او می تواند انجام شود حتی پس از بازی های المپیک 2020 شد.

او فکر کرد شاید او می خواهم آویزان برای 2021 زمانی که مسابقات قهرمانی جهان شد و قرار است به اتفاق در اورگان — اولین بار که آنها می شده است رقابت در خاک آمریکا.

آن شده اند که اتصالات ارسال کردن. اما در حال حاضر شاید که با اتفاق نمی افتد تا 2022.

این سوالات به کنار Gatlin کمی بیشتر یقین در شناخت او نمی باید برای آماده شدن برای مسابقات المپیک در ماه ژوئن یا المپیک پیگیری دیدار که آغاز شده در ماه اوت است.

“این در حال حاضر کسب و کار به طور معمول” گفت: Gatlin که بازگشت به مسیر در سال 2010 پس از چهار سال دوپینگ ممنوع. “من فکر نمی کنم یک سال است که رفتن به تغییر هر چیزی. … من فقط رفتن به استراحت تا آنجا که من می توانم.” که همان طرح برای پاول بود که محبوب ترین مرد قهرمان دو سرعت در جامائیکا قبل از پیچ و شاید در طول پیچ و مهره سلطنت بیش از حد.

“آن متفاوت است نه داشتن (Bolt) در اطراف گفت:” پاول که تست مثبت برای یک محرک در ژوئن 2013 و دریافت بان که کاهش یافته بود در دادگاه تجدید نظر به شش ماه توسط دادگاه داوری برای ورزش است.

او بعد از شکایت تولید کننده مکمل های غذایی و حل و فصل در خارج از دادگاه.

“او فقط یک ستاره است.” با وجود جهانی-رکورد سرعت پاول هنوز هم از دست رفته یک فرد مدال طلا در هر دو بازی های المپیک یا مسابقات قهرمانی جهان است.

می تواند 2021 بود که در سال او در نهایت می شکند از طریق ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

“من فکر می کنم آن را هیجان انگیز خواهد بود حتی سعی” پاول گفت: طولانی کردن کار خود را.

“فقط چالش و دانستن اینکه من که یک مدت زمان طولانی به کار بر روی جنبه های خاصی از بازی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>