این مستند نشان داد که سیستم ما کار می کند: سرمایه گذاری نقد و

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دارایی وزیر آجی بوشان Pandey بالا بوروکرات بر درآمد مسائل صحبت کرد به Rajeev Jayaswal در مورد مالیات بر کالاها و خدمات (GST) سفر تا کنون و راه پیش رو. ویرایش گزیده ای:

این سومین سالگرد راه اندازی بزرگترین غيرمستقيم اصلاحات مالیاتی. چگونه می توانم به شما منعکس در سه سال گذشته از GST رژیم و چه بعدی ؟
اگر شما به عقب نگاه قبل از GST عصر 17 نفر وجود دارد متفاوت [مستقیم] مالیات 9-10 انواع مختلف فرایند. انواع دیگر مالیات تحمیل شده بود توسط چند ردیف از دولت — می گویند Octroi, سرگرمی, مالیات. همه این شده است با هم ادغام شدند در یکی تحت GST – “یک ملت یک مالیات یک شبکه’. هر ماه بیش از 1 کرور اظهارنامه مالیاتی ثبت و حدود Rs 1 لاخ کرور جمع آوری شده است. تمام چیزی که به طور کامل هدف شفاف و بیچهره. این یک عمده, عمده مالیات اصلاحات بی سابقه ای در جهان در نظر قدر.

در حال حاضر سوال این است که آیا ما می توانیم چیزی بیشتر ؟ پاسخ این است که قطعا بله. ما باید همچنان به بهبود مالیات دهندگان راحتی و همچنین زندگی خود را بسیار ساده است. مشکلات متعدد [بازگشت] تشکیل پرونده شده اند در حال حاضر حل و فصل شود اما بیشتر انجام می شود. وجود داشته است برخی از مشکلات فنی. در چنین سیستم های زیادی از جمله مشکلات بوجود می آیند اما کار ما این است که به اطمینان حاصل شود که چنین مشکلات حضور در اولین و این مشکلات نباید دوباره عود کند.

برخی از منتقدان اشاره می کنند که GST است و در عین حال به stablise به دلیل نرخ هنوز به طور کامل rationalised و این شورا هنوز در حال تلاش برای رفع معکوس وظیفه ساختار. اتحاد GST نه به طور کامل تکامل یافته?
ما نمی توانیم بگوییم که GST هنوز به طور کامل تکامل یافته است. زمانی که GST معرفی شد, یک طریق ورزش انجام شد. در مورد کالاهای مختلف چه بود قبل از GST [مالیات] نرخ ؟ معلوم شد که در بسیاری از موارد نرخ بیش از 31 درصد. سپس مطالعات انجام شده چه خواهد بود GST خنثی رای دادن? آن چیزی حدود 16-17%. در GST, تعداد زیادی از اقلام معاف از مالیات به منظور کمک به فقرا و طبقه متوسط پایین تر. تعداد زیادی از آیتم های قرار داده شد در 5%; سپس قطعات دیگر بودند 12 درصد 18 درصد و 28 درصد. بیش از یک دوره از زمان بر اساس برخی از پیشنهادات و نرخ مالیات در برخی از کالاها به پایان رسید آورده بودند پایین که منجر به وارونه وظیفه ساختار. GST شورای تعمق در آن و آن را به تصمیم گیری مناسب در زمان مناسب است.

GST مجموعه که تضعیف حدود 72 درصد در آوریل و 38 درصد در ماه مه به دلیل در سراسر کشور مستند دیدم برخی از بهبود در ماه ژوئن. آیا این نشان می دهد که اقتصاد در حال آمدن است به عقب در مسیر ؟
برخی از مالیات از ماه های قبلی را نیز پرداخت شده است در این ماه نیز به دلیل برخی از مالیات دهندگان پرداخت می تواند در طول مستند دوره — اما روند افزایش در GST درآمد مجموعه است. فعالیت های اقتصادی در حال حاضر چیدن. حتی به عنوان Covid است که وجود دارد مردم در حال یادگیری برای زندگی با Covid و انجام فعالیت های اقتصادی خود را. آن را نیز نشان می دهد که در طول این دوره ما GST سیستم مشغول به کار بود که اجازه می داد مردم به فایل را برمی گرداند به دلیل آن است که به طور کامل از سیستم آنلاین.

آیا شما انتظار بهتر مجموعه در جولای ؟
امیدوارم از آن خواهد شد در روند رو به افزایش به دلیل فعالیت های اقتصادی افزایش یافته است در مقایسه با آوریل و مه. ما باید به گرفتن مالیات بیشتر از آنچه که ما در سه ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>