سه سال پیش در گوشه های منزوی از یک آلاینده در بازار دبی, Sheikha Latifa از امارات را با خط کش رسم با دوست نزدیک Tiina Jauhiainen برای فرار از پدر و چنگال.

نهایی خود را گرفت و مانند یک طرح از یک فیلم: Latifa مبدل ظاهر خود را به عنوان جفت فرار دبی با اتومبیل به ساحل در زمان یک قایق و سوار جت اسکی به انتظار قایق بود که به شاهزاده خانم و همراه او به آزادی است.

اما آن شکست خورده است. آنها دستگیر شدند در سواحل هند پس از یک عملیات توسط نیروهای ویژه و برگشت به دبی.

“آخرین بار (من تو را دیدم او) او لگد زدن و جیغ و او کشیده کردن قایق. او درخواست پناهندگی نادیده گرفته شد,” Jauhiainen به رویترز گفت در مصاحبه ای در لندن در اواخر ماه ژانویه است.

در حکم منتشر شده در پنج شنبه, یک قاضی حکم داد که حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم به حال ربوده Latifa – فقط به عنوان او خواهر بزرگتر او Shamsa از انگلستان تقریبا دو دهه قبل از آن — و قرار او را به درمان غیر.

Jauhiainen به شاهد بیانیه به عنوان بخشی از این مورد و به طور خلاصه به نظر می رسد در دادگاه در لندن به تایید آن درست بود.

“در ساخت یک ارزیابی کلی از شواهد مربوط به Latifa من با توجه به شواهد Tiina Jauhiainen به عنوان منحصر به فرد اهمیت” قاضی اندرو مك فارلين گفت: در حکمی که به توصیف او به عنوان “کاملا چشمگیر فرد است.”

این مربی تناسب اندام برای اولین بار ملاقات Latifa در اواخر سال 2010 زمانی که او شروع به دادن درس خود را در capoeira, یک هنر رزمی در حدود پنج بار در هفته.

آنها نزدیک شد اما او گفت Latifa بود آرام و خصوصی. از آن سال قبل از Latifa جلب اعتماد در او آشکار او سعی کرده بود برای فرار از دبی در سال 2002 زمانی که او یک نوجوان بود و که او تا به حال پس از آن صرف سه و نیم سال در زندان است.

رویترز نمی تواند به طور مستقل به تایید Jauhiainen نسخه از وقایع که او ضررى به رسانه ها قبل از.

“آن را فقط در سال 2016 زمانی که او شروع به من گفتن در مورد خواهرش Shamsa و فرار او و خود او به زندان گفت:” Jauhiainen فنلاندی ملی.

“من فکر می کنم او خیلی ترسیده بود. او می توانست زندانی دوباره.”

دولت دبی رسانه ها پاسخ نمی دهند به خبر درخواست برای نظر برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de