انیگما از نواک جوکوویچ: تنیس, قهرمان تبدیل آنتاگونیست در زمان Covid-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برای یک مرد است که خود را صرف تمام زندگی بزرگسالی معاشقه با نبوغ و دسیسه با تصویر تجارت, نواک جوکوویچ به سادگی نمی باید پیدا کردن راه های جدیدتر برای متنفر می شود تا آنجا که او را دوست داشت. یا نه دوست نداشتند آنجا که او دوست داشت. طرفداران تنیس تمایل به ‘عشق’ راجر فدرر و ‘نفرت’ رافائل نادال و یا بالعکس. چنین grand پیشنهادهای برای جوکوویچ; احتمالا به این دلیل که چرخ سوم است و به ندرت از دست رفته و تنها متوجه بی میلی. جوکوویچ است آگاه از این.

“این یک واقعیت است که اکثر طرفداران حمایت از فدرر و نادال در برابر من اما این است که با توجه به آنچه که آنها نشان دهنده در جهان, تنیس” جوکوویچ گفت: اخیرا در بهمن ماه همان که در آن او تا به حال برنده هشتم استرالیا باز و 17 گرند اسلم عنوان بیش از همه در نتیجه قرار دادن خود دو انتقاد شدید پشت نادال و سه دور از این همه وقت رکورد دارنده فدرر.

اگر وجود دارد هیچ coronavirus جوکوویچ ام را در تمام احتمال بسته فدرر و نادال برای اسلم شماره مدتی در سال آینده. اما وجود دارد هیچ ” اگر ” قبل از coronavirus; جهانی همه گیر در حال حاضر به حال یک تاثیر غیر قابل برگشت در جهان از ورزش و در حال حاضر در جوکوویچ در حال حاضر متزلزل شهرت به عنوان به خوبی.

که برتر جهان بازیکن تنیس دارای یک نامتعارف جهان با یک ضد علم منحرف است که به خوبی شناخته شده است: با توجه به جوکوویچ, او در بر داشت او حساسیت به گلوتن با فشار دادن یک تکه نان سفید در برابر معده اش (این آغاز تسلط خود را در ورزش); او معتقد است در تله پاتی و حرکت اجسام بوسیله ارواح; او پس از استخدام یک مربی که اعتقاد به معراج و آغوش; و او بهترین سعی خود را برای جلوگیری از عمل جراحی یک مجروح شانه قبل از تسلیم به توصیه های پزشکی.

در حال حاضر چه بود یک بار دیده می شود به عنوان جوکوویچ خصوصی گریز از مرکز باعث شده عمومی آسیب برساند. که ما به ارمغان می آورد به آدریا تور نمایشگاهی تور تنیس سازماندهی شده توسط جوکوویچ که درگیر او و برخی دیگر از بازیکنان از این منطقه سفر به سه کشور بالکان (صربستان کرواسی و مونته نگرو) در وسط یک بیماری همه گیر.

شاید میزبانی مسابقات در این ساعت بود فاحش به اندازه کافی اما برای انجام این کار بدون اجرای هر Covid-19 پروتکل (بدون ماسک صورت اجتماعی بدون فاصله) به سادگی جوکوویچ خندیدن در بدترین شیوع زمان ما. یک واقعیت بعد پشتیبانی شده توسط ویدئوها از جوکوویچ, الکساندر Zverev و گریگور دیمیترو, در میان دیگران, رقص, shirtless در یک کلوپ شبانه در بلگراد برای اولین بار در شهر تور.

این اقدامات به سادگی یک گسترش طبیعی جوکوویچ را kooky اعتقادات – که بسیاری از او پخش شده در رسانه های اجتماعی در سراسر جهان مستند. برای شروع جوکوویچ ادعا کرد که او یک ضد vaxxer. “من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” او گفت: در Facebook chat. چند هفته بعد جوکوویچ مورد استفاده خود را قدرتمند پلت فرم به ویژگی های صدای قات که در واقع تماس خود را به یک ‘کیمیاگر’. Chervin Jafarieh آمریکایی سابق کارگزار املاک و مستغلات تبدیل سلامتی گورو ” و جوکوویچ سرگرم بحث در مورد چگونه آنها می تواند تغییر شیمیایی را از آب چون آب ‘است که از نظر علمی شناخته شده است به واکنش نشان می دهند و با احساسات و عواطف انسانی’. Jafarieh امضا از این گفتگو با طعنه آمیز موج از دست و این کلمات: “کل این Covid-ویروس مزخرف از اینجا دریافت کنید… این زمان هیجان انگیز برای زنده ماندن است.”

پس از آن آمد بد بخت آدریا تور. دیمیترو برای اولین بار آزمون مثبت برای Covid-19 در این سفر ساعت قبل از نهایی خود را در برابر آندره Rublev در زادار, کرواسی. بلغاری مربی بعدی به دنبال جوکوویچ را مربی تناسب اندام. زمان کرواتی Coric تا به حال آزمایش مثبت (با وجود اینکه بدون علامت) جوکوویچ در حال حاضر حاضر به آزمایش می شود در کرواسی و فرار کرده بود برای بلگراد با خانواده اش.

“اگر نواک دریافت نمی کند covid من میخوام شروع به برکت آب من با vibes مثبت ایم” Tennys Sandgren که نه بیش از حد طولانی پیش تا به حال به اسکراب خود را در پلت فرم رسانه های اجتماعی خود را به دور انداز در حال حاضر reemerging به عنوان یک صدای عقل است. مطمئن شوید به اندازه کافی جوکوویچ و همسرش, Jelena آزمایش مثبت در بلگراد و او اعلام کرد که اخبار دو بار – برای اولین بار در قالب یک تن-ناشنوا بیانیه و سپس بعد از طریق یک بیشتر شرمندگی توجه داشته باشید در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

“نمی @ من برای هر چیزی من انجام شده است که “غیر مسئولانه” و یا طبقه بندی شده به عنوان ‘حماقت’ – این طول می کشد کیک” نوشت: Nick Kyrgios که گذشته بی احتیاطی در بازی به نظر می رسید جزئی و بی اهمیت قطعا در مقایسه با زمانی که به جوکوویچ به تنهایی شروع مجدد موج Covid-19 موارد در زدر و ساخت کرواسی تجربه آن بدترین شکل روزانه پس از پایان ماه آوریل است. برای ثبت Kyrgios تا به حال صرف این مستند در استرالیا ارائه مواد غذایی به پیر و بی حرکت.

این اولین بار نیست جوکوویچ به او خوشحال شد و مجبور به پرداخت قیمت آن. در روز هنگامی که او عجیب و غریب متقابل بین یک دلقک یک شاهزاده و یک درام queen – جوکوویچ شناخته شده بود برای گرفتن بیش از حد بسیاری از آسیب معافیت به خصوص در مسابقات او از دست دادن.

این اتفاق افتاد در جوکوویچ اولین حضور در چهارم و یک گرند اسلم در باز فرانسوی در سال 2006. با نادال دو مجموعه جوکوویچ تماما ضبط مجموعه سوم. زمانی که این اتفاق دوباره در مقابل نادال در نیمه نهایی ویمبلدون 2008 ابرو مطرح شد. این زمان آن را تقریبا در پایان مجموعه سوم.

تقریبا این اتفاق افتاده دوباره در US Open که در آن سال هنگامی که جوکوویچ در زمان دو آسیب زمان استراحتی در بازی قبل خود چهارم و در برابر اندی رادیک. این زمزمه بود که جوکوویچ بود faking مجموعهای از صدمات – از جمله به هر دو مچ پا خود را به عنوان به خوبی به عنوان پشت خود را – برای جلوگیری از اینکه مستقیما مورد ضرب و شتم توسط آمریکا در زیر مطابقت. وقتی رادیک گفته شد از جوکوویچ مشکلات در کنفرانس های مطبوعاتی او سرش را تکان داد.

“هر دو مچ پا? و به عقب؟” رادیک گفت و اتاق مطبوعات در نیویورک متوقف نمی خنده در حالی که برای. “چگونه در مورد گرفتگی عضلات… آنفولانزای پرندگان… Anthrax… سارس?”

در روز سه شنبه جوکوویچ قرارداد Covid-19 ، او تنها خودش را برای آن سرزنش, در حالی که همچنین نیاز به در حال حاضر شانه مسئولیت برای سرنوشت نه فقط دیگر آلوده بازیکنان تنیس بلکه خود خانواده ها و طرفداران که تبدیل شده تا در بلگراد و زدر در اطمینان از یک رویداد سازمان یافته توسط بزرگترین بازیکن تنیس در جهان امروز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>