جمعی پانچ به Dingko سینگ به دهلی نو برای درمان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نشستن در خانه خود در حومه ایمفال, Ngangom بابایی دوی نومید در مورد شوهرش—آتشین بوکسور تبدیل مربی Dingko سینگ. در مارس 2, Dingko تا به حال منتشر شده از موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS) در دهلی نو پس از پنج هفته درمان برای یک فرد مشکوک به عود سرطان کبد با این درک است که او باز خواهد گشت برای پیگیری درمان دو هفته بعد.

در مارس 25, Covid-19 همه گیر آورده بر سراسر کشور مستند و بسته شدن سفر هوایی به مدت سه هفته. در مارس 14, مستند تمدید شد توسط یکی دیگر از سه هفته; Dingko به دام افتاده بود در خانه با هیچ راهی برای دریافت درمان. او در حال اجرا بود یک تب بالا و در حال رشد بود ضعیف تر است.

همچنین بخوانید: HT ویژه – برترین ورزشکاران بحث در مورد زندگی در مستند

آن بود نه تنها خود را رو به وخامت وضعیت جسمی, اما بهداشت روانی او را که همسر خود را در مورد نگران بود. “افسردگی تنظیم شد ، زودتر او را همیشه بحث در مورد ضرب و شتم این بیماری حتی پس از مشکوک عود” بابایی گفت. “برای اولین بار در سال های بسیاری از او احساس ذهنی را شکست داد. ما ترسیده بودند هیچ راهی برای رسیدن به دهلی نو برای درمان است.”

کلمه رسیده بوکس فدراسیون هند (BFI) در آوریل 20. فدراسیون که رئیس جمهور آجی سینگ است که رئیس خطوط هوایی داخلی SpiceJet بلافاصله ارائه شده کمک کند. در آوریل 25, Dingko, 41 و بابایی, 39, شد پرواز از ایمفال به دهلی نو داخل یک SpiceJet آمبولانس هوایی.

“او یک قهرمان ملی” سینگ گفت. “این مستند به معنای او نمی توانست سفر به دهلی نو به سر او پرتو درمانی. این مهم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به قهرمان بوکسور در اینجا.” در آوریل 28, Dingko درمان آغاز ILBS. توسط شب بوکس فدراسیون منتشر شده بود یک فیلم کوتاه از سابق قهرمان بوکس.

Dingko Singh and his wife after landing at the IGI Airport in Delhi as the Spice Jet Air Ambulence fle him from Imphal to Delhi here with the officials of the airline who flew with him on Saturday evening.

Dingko سینگ و همسرش پس از فرود در فرودگاه IGI در دهلی نو به عنوان ادویه جت هوا Ambulence fle او را از ایمفال به دهلی نو در اینجا با مقامات هواپیمایی که پرواز با او در شنبه شب.
( HT عکس
)

“پس از آمدن به دهلی نو من احساس بسیار بهتر” Dingko گفت. “درمان آغاز شده است. آن را به من داده است مقدار زیادی از قدرت به رویارویی با این چالش است.”

پرواز در این شرایط فوق العاده با کشور تحت مستند و هوا سفر بسته و در زمان یک سری از گام های فوق العاده ای. این مورد نیاز به توضیح نامه از پزشکان در ILBS که چرا درمان لازم بود. آن نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه در سطح دولت از حمل و نقل هوایی وزارت و کمک از وزارت ورزش.

آن نیاز به هر دو Dingko و بابایی به انجام آزمایشات برای Covid-19—آنها نتایج خود را (منفی) یک روز قبل از آنها در زمان پرواز است. بدون اعتراض گواهینامه برای پرواز به دست آمده از دولت های منطقه در ایمفال با مانیپور وزیر N Biren سینگ خودش در نظر گرفتن علاقه به این موضوع و تنظیم برای Dingko امنیتی و سفر—از روستای خود Sekta, 25km از ایمفال فرودگاه—در روز پرواز.

Dingko Singh and his wife Ngangom Babai Devi at the Imphal Airport on Saturday, earlier in the day.

Dingko سینگ و همسرش Ngangom بابایی Devi در ایمفال فرودگاه در روز شنبه و پیش از آن در روز.
( HT عکس
)

“همه چیز بسته شد به دلیل همه گیر بنابراین ما با خیال راحت همراهی امنیتی در غیر این صورت ما می تواند در مواجهه با مشکلات در راه ما” گفت: بابایی Devi. “بزرگترین چالش بود برای تصمیم گیری در سفر, آیا به خطر در این زمان.”

در فرودگاه Dingko بودند و دوباره اسکن شده توسط پزشکان قبل از اینکه آنها سوار پرواز در 12:30 بعد از ظهر. یک پزشک و پیراپزشک نیز به پرواز در آمد با آنها.

“ایمفال است ‘بحرانی فرودگاه’ به دلیل آن (بالا) ارتفاع” گفت: Arun Kashyap رئیس مهندسی و متفقین, کسب و کار, SpiceJet. “پس دو خلبانان ماهر و یا آشنا با چنین زمین انتخاب شد هر چند من نمی توانم فاش کردن نام خود را.”

پس از یک توقف در پتنا در 3 بعدازظهر به سوخت گیری Super King Air B200—کوچک, دوقلو-پروانه هواپیما—فرود در دهلی نو در شش شب. زن و شوهر رانده شدند و مستقیما به ILBS در یک آمبولانس.

“ما در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در بیمارستان, بنابراین من خواسته اند دوستان ما که اقامت در دهلی نو به دیدار ما,” بابایی Devi گفت. “این خوب است برای آنها را نیز به بازدید از یک بیمارستان است.”

میراث ماندگار

Dingko را میراث ماندگار ساخته شده است یکی از دیدنی لحظه موفقیت—او برنده در بازی های آسیایی طلا در خروس وزن در سال 1998 هند برای اولین بار بوکس مدال در این بازی ها در 16 سال است. از آن ساخته شده او را به یک افسانه. او “پسر بد” از هند بوکس در آن زمان. کاهش یافته است از نسخه اصلی بازی های آسیایی تیم بدون توضیح Dingko رفته بود در بدنام نوشیدن شراب خواری که منجر به در خرید اینترنتی اما او نیز قرار داده و در این تیم است.

“در طول بوکس روز Dingko خیره شد و قاطعانه اما او یک فرد احساسی بیش از حد” به یاد می آورد و سپس سرمربی تیم ملی فوتبال Gurbax سینگ Sandhu. “این سخت بود برای کنترل Dingko در اردوگاه ها به دلیل طبیعت است.”

که Asiad طلا الهام گرفته از دیگر آتشین بوکسور به ورزش—شش بار قهرمان جهان و المپیک مدال Mary Kom.

Dingko Singh and his wife inside the ambulance as he was taken to the Institute of Liver and Biliary Sciences (ILBS) in New Delhi on Saturday.

Dingko سینگ و همسرش داخل آمبولانس به عنوان او گرفته شده بود به موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS) در دهلی نو در روز شنبه.
( HT عکس
)

در زمان خود از نیاز بسیاری از بوکسورهای او الهام گرد هم آمده اند تا به او کمک کند.

بازی های المپیک پکن مدال برنز Vijender Singh و المپیک و بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال Manoj Kumar در حال جمع آوری کمک مالی برای درمان خود را. “کل بوکس برادری است که با Dingko. او شده است یک ستاره و الهام گرفته از بسیاری از ما” گفت: Vijender.

این متفاوت است از زمانی که Dingko برای اولین بار مبتلا به سرطان در سال 2016. به صندوق جراحی خود را در ژانویه 2017 و طولانی پس از جراحی درمان او مجبور به فروش خانه خود را. در این زمان خانواده غرق پاسخ سریع. “وجود دارد بسیاری از مردم که با ارسال پول به حساب بانکی ما. بدون این کمک آن می شده اند بسیار دشوار است” گفت: بابایی.

تا پایان سال 2017 Dingko فکر کردم او تا به حال مورد ضرب و شتم این بیماری است. او رفت و برگشت به این ورزش شد و خستگی ناپذیر مربی در Khuman Lampak سای مرکز در مانیپور. در ماه نوامبر گذشته او بیمار دوباره.

“در اوایل سال جاری زمانی که او بستری شد آن بود که اساسا مشکوک به عود,” دکتر گفت: Viniyendra Pamecha استاد و رئیس بخش پیوند کبد و هدف-pancreato صفراوی جراحی در IBLS و مردی که عمل در Dingko در سال 2017.

زمانی که Dingko بستری شد در ژانویه او به زردی.

“او زردی است که هنوز هم وجود دارد,”,,,, Dr Pamecha گفت. “ما تلاش کرده اند به آن را پایین آورد…آن را در حال حاضر به آرامی پایین آمدن. ما در حال تلاش برای گرفتن نظر متخصص در مورد درمان بیشتر خود را که آیا ما می توانیم شروع به شیمی درمانی یا نه. این است که در آن ما هستند.”

(با ورودی از Ajai Masand و Saurabh Duggal)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>