این آگرا مدل ؟ پوشیدن PPE پرتاب مواد غذایی در افرادی که قفل شده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Amil <url> , Avaneesh Mishra | لکنو Noida | به روز شده: مارس 27 سال 2020 7:38:01 am

The Agra model? Wear PPE, throw food at people who have been locked up تصویر گرفتن از مواد غذایی در حال توزیع در یک کالج در آگرا است.

در یک ویدئو کلیپ از یک مرکز قرنطینه در آگرا یک فرد با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) دیده می شود پرتاب بطری آب و مواد غذایی بسته از خارج قفل دروازه به عنوان ده ها تن از مردم در داخل کشش دست خود را از طریق آهن مشبک و سعی کنید به آنها را گرفتن.

این می آید روز پس از “آگرا مدل مهار” نمایش بود به عنوان یک موفقیت هر دو مرکز و دولت.

این ویدئو کلیپ که در حال گردش در رسانه های اجتماعی شد و بنا به گزارش ها در هندوستان دانشگاه, ثبت نام تحت Sharda گروه از موسسات گرفته توسط آگرا دولت و تبدیل به یک مرکز قرنطینه.

زن تیر اندازی ویدئو کلیپ شنیده می شود گفت که او آورده بود به مرکز برای بررسی آن نیست انجام شود.

برخی از ساکنان ادعا کرد که مواد غذایی توزیع شد و در مرکز قرنطینه در یک مد مشابه قبل بیش از حد.

بخوانید | در جدول در ساعت ملاقات با CMs امروز: مهاجران, کاهش محدودیت مالی و پشتیبانی

تایید این حادثه آگرا منطقه دادرس Prabhu Narain سینگ گفت: این اتفاق چند روز پیش و “همه چیز در حال حاضر خوب است”.

“وضعیت شده است مراقبت از. DM دستور داده است تا یک پرس و جو. وجود دارد کمی تاخیر در توزیع مواد غذایی است که چرا کسانی که اقامت در مرکز قرنطینه شد تا حدودی بی قرار” اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish کومار Awasthi گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Covid-19 اطلاعات در شک ICMR سوابق 1,087 بیشتر بیماران از NCDC

سینگ گفت: هیچ یک تاخیر حدود چهار ساعت در توزیع مواد غذایی است. “وجود دارد یک شکاف حدود چهار ساعت و (در این زمان) آنها را این همه. آن را یک حادثه جدا شده و ما مطمئن ساخته شده است که هیچ گونه حادثه تکرار شده است. همه چیز شده است مراقبت از. همه چیز در حال حاضر خوب است,” او گفت:.

“پس از شکایت از Sharda گروه از نهاد من در بازرسی از محل. یک بازرسی انجام شد امروز صبح بیش از حد. تمام گسل در سیستم که تعمیر شده است. رئیس توسعه افسر (CDO) خواسته شده است برای رفع مسئولیت. او خواسته شده است برای ارائه یک گزارش. تیم وظیفه با COVID-19 مدیریت خواسته شده است به درستی کار نکند و اجازه نمی دهد چنین شکایت دوباره” سینگ گفت.

در حالی که Singh وجود دارد گفت: بیش از 500 نفر در قرنطینه مرکز بهداشت محلی رسمی این رقم را 130.

“بسیاری از مردم در مرکز قرنطینه هستند کسانی که از خانه های کوچک که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. ما باور داریم که اگر ما به آنها اجازه اقامت در خانه های خود این ویروس را گسترش بیشتر است. دیروز ما به ارمغان آورد تمام تماس های قبلی موارد تایید شده در اینجا برای نمونه برداری و روند در جریان است” DM گفت.

تا یکشنبه شب آگرا گزارش شده بود 372 نفر (از جمله 49 مرخص) و 10 مرگ و میر.

توضیح داد | چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta coronavirus مدل های متفاوت

آگرا شهردار نوین جین گفت که او تا به حال نوشته شده به وزیر یوگی Adityanath قبل از آن بیان کرد که مقامات تنها غرقه شدن در “عکس ops” و عدم مناسب تلاش شد به بدتر شدن وضعیت در این منطقه است.

“من برجسته است که بيماران بستری در زمان و وجود مشکلات در هماهنگی. CM مداخله و وضعیت شد کمی بهتر است,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>