تانه مرد جان برادر بزرگتر بیش از مسائل کسب و کار تلاش می کند تا با تصویب آن به عنوان یک اتاق تجارت و صنایع…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک مرد به همراه دو نفر از کارکنان را متهم به قتل برادر بزرگتر و بیش از برخی از کسب و کار درگیری در Kopri قهوهای مایل به زرد در ژوئن 2 و تلاش برای تصویب آن به عنوان یک حادثه است.

هر سه ضربه با یک آهن سنگین هدف قرار داده و بدن خود را در یک سوپر مارکت شناخته شده متعلق به خانواده است. آنها ادعا کرد که این مرد به طور تصادفی سقوط کردن یک 7 نردبان و درگذشت. در طول postmortem, Kopri مقامات پلیس چیزی مشکوک و بررسی این موضوع منجر به دستگیری سه نفر است.

مرحوم شناخته شد ماهش چاولا, 48, در حالی که متهم بود که برادر کوچکترش بود شناسایی به عنوان Anil Chawla, 45. به گفته مقامات پلیس هر دو برادران تا به حال خود را گسترش فروشگاه کوچک به یک سوپر مارکت بزرگ و عامل آن را برای سال های بسیاری است.

در ژوئن 2, Kopri پلیس دریافت یک تماس در حدود 7.30 در مورد ماهش چاولا سقوط و پس از آن مرگ است. پس از این حادثه پلیس ارسال می شود بدن برای postmortem.

Kopri پلیس, جرم, بازرس پلیس D Gawde گفت: بسیاری وجود دارد اختلاف در خانواده ، او گفت: “با توجه به خانواده و برادر کوچکتر این حادثه اتفاق افتاد حدود 3 ساعت و پلیس مطلع شدند دیر است. علاوه بر این, آنها او را به بیمارستان حدود 5 ساعت بود که خیلی بعد از سقوط. دکتر که انجام postmortem گفت که وجود دارد بسیاری از وحشیانه زخمی بر روی سر است که ممکن است توسط یک سقوط”است.

پلیس بلافاصله شروع به تحقیق و تفحص و سوال دیگر دو مرد درگیر بودند که به عنوان Abhay Agnihotri, 20 و Shobit سینگ 19. این دو اعتراف کرد که به همراه Anil Chawla آنها انجام ماهش چاولا قتل با ضربه او را با آهن مدفوع و سایر تجهیزات در برخی از مکان های دیگر و پس از آن آنها به ارمغان آورد او را به مغازه ها و تلاش برای تصویب آن به عنوان یک حادثه.

Gawde بیشتر افزود: “ما هنوز برای دریافت اطلاعات در مورد دلیل قتل که ما بازداشت متهم در اواخر جولای 3 و در عین حال به بازجویی از او را. طبق کارکنان آنها تا به حال برخی از کسب و کار و مسائل مربوط به. ما باید دستگیر و هر سه متهم در اين پرونده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>