تایلند MotoGP به تعویق افتاد بیش ویروس: معاون PM

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تایلند MotoGP خواهد بود “به تعویق افتاد” با توجه به coronavirus معاون نخست وزیر Anutin Charnvirakul گفت: روز شنبه یک روز پس از فصل باز قطر مسابقه لغو شد.

“من نمی گویم آن را لغو, من فقط می گویند آن است که به تعویق افتاد تا زمان اجازه می دهد تا ما را به انجام (رویداد),” Anutin است که در تایلند, وزیر بهداشت گفته.

به تعویق افتادن مارس 20-22 رویداد در بوری رام در شمال شرقی تایلند می آید پس از قطر axed آن در مارس 8 فصل-درب بازکن رویداد با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از ویروس.

“این به دلیل coronavirus” Anutin گفت. “ما نیاز به تعویق انداختن آن امروز تا اطلاع ثانوی.”

هفته گذشته تایلندی MotoGP برگزار شد خوش بین در مورد این رویداد گفت: این امر پیش بروید با سخت سلامت اقدامات مانند دما چک facemasks و دست sanitisers.

اما در یکشنبه, تایلند وزارت بهداشت گفت که 35 سال مرد تایلندی در گذشت به علت عوارض ناشی از کروناویروس که او قرارداد پس از مبتلا به تب دانگ.

Anutin خودش عهد کرده بود “بدون لغو” در روز جمعه.

اما “همه چیز تغییر روزمره و آن را تبدیل به بیماری همه گیر” او گفت:.

“ما باید به همراه شرایط در سراسر جهان و آن را در بهترین منافع ملت و همچنین شرکت کنندگان است.”

به عنوان coronavirus گسترش ایتالیا تبدیل شده است که سخت ترین ضربه از کشور های اروپایی با 34 کشته و بیش از 1600 مورد تأیید.

ایتالیایی رانندگان بازی “نقش حیاتی در قهرمانی” گفت: بین المللی فدراسیون موتورسواری (FIM) در هفته گذشته پس از لغو قطر رویداد.

شش سواران در نخبگان در حال ایتالیایی از جمله هفت بار MotoGP قهرمان جهان Valentino Rossi به عنوان به خوبی به عنوان 2019 runner-up Andrea Dovizioso در حالی که Ducati و Aprilia پیشرو ایتالیایی تولید کنندگان.

قطر معرفی کرده است محدودیت های مسافرتی مؤثر بازدید کنندگان از ایتالیا در میان کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>