تست های مدار پشت بالا تعداد موارد در احمدآباد: شهرداری commi…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با 1,854 فتح کند گرفته شد Covid-19 موارد و 103 مرگ و میر احمدآباد بیشتر تحت تاثیر منطقه گجرات و گزارش دوم بیشترین تعداد مرگ و میر. Jaykishan Sharma صحبت کرد به این شهر شهرداری کمیسر Vijay Nehra در مورد دلایل جهش در موارد و استراتژی حاوی ویروس است.

چه دلایل بالا بودن تعداد Covid-19 نفر در احمدآباد?

در حالی که ما آگاه باشید که هر تلاش ساخته شده باید برای مهار این بیماری ما متوجه آن ممکن نخواهد بود مگر اینکه ما فعال کشف موارد و سرمازدگی گسترش عفونت در جوانه. بنابراین ما به تصویب رسید فشرده, فعال, discovery روش برای پیدا کردن موارد که ما حماسه رویکرد پیشرفته تست های فشرده نظارت فعال تشخیص و تاج checkposts. به عنوان یک نتیجه فرعی از این رویکرد آن بود اما طبیعی است که موارد گزارش شده را بالا برود. آن را باید از آن قدردانی به ما کمک کرد تا در محل مورد قبل از آنها آسیب در مقیاس بزرگ از طریق جامعه گسترش یافته است. ما انجام داده اند 3,250-به علاوه آزمون در هر یک میلیون بیش از دو برابر نسبت به بالاترین رقم در یک شهرستان مانند دهلی نو که در حدود 1500 تست در هر میلیون نفر است. این دو برابر شدن نرخ ارز که شد سه تا چهار روز افزایش یافته و به هفت تا هشت روز است. بهبود بهبود یافته است. در گذشته 5 درصد و در حال حاضر بهبود نرخ 10 درصد است.

هر دلیل دیگر از جمله بالا بودن تعداد موارد ؟

در کل جهان مشکل است به این شهرستانها ، در هند نیز دهلی نو و بمبئی ایندور جیپور احمدآباد و شهرهای بزرگ با جمعیت متراکم شدند و تحت تاثیر قرار Covid-19. به عنوان سریع پاسخ اولیه ما به طور موثر صفحه اصلی قرنطینه تقریبا 6,000 مسافران که آمده بود از Covid-19 مستعد ملل. از آنها تنها 14 مثبت بودند. اما این موارد افزایش یافته است پس از مردم در تعداد زیادی از احمدآباد که با حضور [Tablighi Jamaat ملاقات] در دهلی نو آمد به احمدآباد و مثبت بودند.

حداکثر موارد گزارش شده از شهرستان جداره. وجود دارد هر گونه استراتژی مشخص برای مقابله با این کار ؟

بیش از 800 تیم پزشکی هستند و در این زمینه برای نظارت و به عنوان یک نتیجه, ما قادر به گرفتن فوق العاده-پخش مانند سبزیجات فروشندگان kirana صاحبان و فروشندگان شیر به صورت روزانه از طریق هوشمند ما روش نمونه گیری. در یک مقیاس هرگز قبل از دیده می شود در هند ما مهر و موم جداره شهرستان و در یک روز مورد بررسی بیش از 100 ، 000 نفر است. ما اتخاذ یک استراتژی خوشه مهار اوایل و قادر به متوسط رشد ویروس در نقاط گرم مانند مرکزی احمدآباد. حتی در هزینه های افزایش آمار و ارقام ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند تهاجمی تست و نظارت راه رو به جلو. آن را ممکن است به برداشت آمار و ارقام در حال افزایش در احمدآباد اما باید قدردانی ما در حال آزمایش بیشترین شدت. برای تکمیل ما مدیکر تلاش های ما با استفاده از زیرساخت های فن آوری است که ما به عنوان بخشی از هوشمند شهر احمدآباد. ما فعالانه نظارت بر مستند در احمدآباد از طریق ما 3000 plus دوربین های دیجیتال در این شهرستان و در هماهنگی نزدیک با پلیس است. تف کردن جریمه و ماسک-پوشیدن انطباق انجام شده است از طریق این دوربین است.

چه بود پاسخ اولیه دولت به Covid-19 نفر در احمدآباد?

احمدآباد منحصر به فرد شهر جهان وطنی با متنوع چند قومی جمعیت. در همان زمان آن را متنوع مسکونی و الگوهای زندگی که مطرح چالش های خود را در خصوص گسترش ویروس. احمدآباد شهری شرکت (AMC) زنده بود به Covid-19 چالش حتی قبل از اولین مورد بریدن در هند. ما در میان یکی از اولین شهری مدنی بدن را به حالت تعلیق جرم حمل و نقل برای جلوگیری از گسترش عفونت. ما برای اولین بار مدنی بدن برای راه اندازی یک ضد عفونی کمپین حمایت از ما در آتش نشانی.

چگونه شما را ردیابی افراد در خانه و نهادی قرنطینه?

همه چیز درست از ملزومات روزانه به دارو به نیازهای ویژه عرضه شد به 6000 صفحه اصلی قرنطینه مسافران توسط AMC کارکنان و وجود نظارت بر زمان واقعی از این افراد است. ما با استفاده از برنامه GPS مبتنی بر مکان ردیابی قرنطینه مردم خود را برای نظارت بر زمان واقعی مکان. برای کسانی که خانه نبود قرنطینه ما تاسیس یک در کلاس جهانی تسهیلات در باشگاه ورزشی از احمدآباد با هر مدرن ملایمت و مسافران نگه داشته بودند وجود دارد رایگان از هزینه. ما خوشحال هستند که کیفیت قرنطینه تضمین وجود دارد به سختی هر گونه گسترش عفونت از این مسافران و ما جلوتر از منحنی که آن را به برخورد با این بیماری است. ما تاسیس قرنطینه امکانات در هر منطقه از AMC برای مقابله با Covid-19 در غیر متمرکز و شیوه ای موثر. ما در حال حاضر بیش از 10 قرنطینه مراکز در احمدآباد یا عملیاتی یا آماده بهره برداری قرار.

چه شد اقدامات انجام شده برای اطمینان از عرضه بدون وقفه کالاهای ضروری پس از مستند?

هنگامی که این مستند آغاز شده بزرگترین چالش برای اطمینان شهروندان صورت نمی هیچ زحمتی و بدون وقفه دسترسی به نیازهای اساسی زندگی است. بلافاصله AMC نورد طرح های جدید از جمله درب به درب عرضه سبزیجات و دیگر ملزومات مجموعه ای از زباله از Covid-19 مظنون مانند زیستی-پزشکی ضایعات رایگان غذا و دارو تحویل به سالمندان در تقاضا نظارت و گند از طریق هواپیماهای بدون سرنشین و ضد عفونی از طریق طیف گسترده ای از مکانیک وسایل نقلیه. Hyper-marts گرفته شد در هیئت مدیره و درب به درب لوازم از مواد غذایی است که توسط آنها انجام می شود. ما e-کالسکه-مبتنی بر سبزیجات در چرخ ابتکار به رسمیت شناخته شده توسط دولت اتحادیه به عنوان یک مدل برای تکرار شود ،

چگونه شما مقابله با توزیع مواد غذایی در زاغه ها و مناطق با داشتن غلظت بالایی از کارگران ؟

ما سه برابر ما شهروند کمک به و در حال حاضر آدرس شکایت شهروند از جمله Covid-19-مربوط آنهایی که تقریبا در زمان واقعی بر اساس. به اطمینان حاصل شود که فرد در پایین هرم نمی کند رنج می برند, AMC, بسته کردگی با اعضای جامعه مدنی و ما توزیع حدود 50000 مواد غذایی بسته یک روز به نیازمندان و هیچ کس در احمدآباد خواب گرسنه است. رشته کارگران مهاجر شدند با ارائه یک بام و هزاران نفر داده شد یک محل ساکن است. به طور مشابه برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای مردم در محله های فقیرنشین AMC رایگان عرضه شده و سبزیجات و شیر. ما یکی از پیشگامان در اجتماعی فاصله و در همه جا حاضر و محافل مغازه خارج شده بودند خیلی زود در احمدآباد. AMC داوطلب خدمت سربازی بیش از 5000 شهروند داوطلبان از طریق آنلاین خود را داوطلب پلت فرم که آمد به جلو به کمک جیره کیت, مواد غذایی, بسته های بهداشتی و مواد. Ahmedabadis آمد به جلو به حمایت آزمون برای شهروندان و صدها آزمایش شده اند حمایت شده است. با حمایت از Ahmedabadis ما استراتژی تهاجمی تست تحمل میوه و ما امیدوار هستیم که ممکن است در پایان ما قادر خواهد بود به جزر و مد بیش از این وضعیت و این شهر پیروز خواهد شد بیش از Covid-19 زودتر از بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>