آزمون ردیابی منزوی: اسکاتلند نشان می دهد TTI استراتژی به سهولت مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

‘آزمون ردیابی منزوی’: و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon در روز دوشنبه نشان داد دولت او را رویکرد جدید برای کاهش محدودیت اما اصرار داشت که شرایط در حال مساعد به هر گونه تغییر در اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماهیان خاویاری اعلام آمد در زمینه مطالبات رو به رشد است که بوریس جانسون دولت فاش بریتانیا گسترده اقدامات به رفع برخی از محدودیت ها به عنوان مرگ و میر نزدیک به 29,000 علامت با نزدیک به 1.9 لاخ موارد است.

او گفت: در ادینبورگ: “ما را تست مردم در جامعه که نشانه های سازگار با Covid-19. ما استفاده از تماس با ردیابی خوبی تاسیس مداخله بهداشت عمومی برای شناسایی تماس نزدیک از این موارد که ممکن است این بیماری منتقل می شود به آنها”.

“ما بپرسید و حمایت از کسانی که تماس نزدیک به خود منزوی به طوری که اگر آنها توسعه این بیماری خطر کمتری وجود دارد که آنها خواهد شد آن را به دیگران است. و ما را به مطمئن شوید که پشتیبانی در دسترس است برای فعال کردن مردم برای منزوی کردن موثر”.

اما ماهیان خاویاری تاکید کرد که TTI رویکرد خواهد بود موثر ترین زمانی که سطح آلودگی کم و پایین ماندن اضافه کرد که موفقیت خود را متکی به مردم دانستن و توافق چه زمانی که علائم ظهور و آماده بودن برای خود منزوی که توصیه به انجام این کار.

جانسون است که به دلیل فاش کردن ‘نقشه راه’ از مستند روز یکشنبه که این گزارش شامل اقدامات برای به حداقل رساندن کارکنان با استفاده از تجهیزات تلو تلو خوردن تغییر بار و حداکثر رساندن صفحه اصلی-کار با توجه به پیش نویس درز.

اما باید بلند نیست محدودیت بیش از حد به زودی تنها زمانی که آن پنج آزمون ملاقات کرد و در یک پیام ویدئویی در روز دوشنبه اضافه کرد: “بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است سهولت بیش از حد به زودی و اجازه می دهد تا یک دوم اوج coronavirus.”

پنج آزمون: که خدمات بهداشت ملی می تواند همچنان به مقابله; که روزانه مرگ و میر می افتد پایدار و مداوم; که میزان عفونت در حال سقوط است; که عملیاتی چالش های برآورده شده است ” و مهمتر از همه این است که هیچ خطر دوم اوج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>