‘تست همه بازیکنان برای ویروس قبل از فارسی فصل راه اندازی مجدد” – ریچارد بیوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ مديران انجمن, مدیر ارشد اجرایی ریچارد بیوان گفته است که فارسی فصل فقط می تواند دوباره اگر همه فوتبالیست ها تست شده برای کوروناویروس. “آزمون باید در دسترس ساخته شده برای اولین بار به خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران و بیماران” بیوان بی بی سی گفت. “هنگامی که اتفاق افتاده همه به معنی اجازه دسترسی به آن را در ورزش است.” فوتبال در حال حاضر کنار گذاشته شده است برای یک ماه با توجه به این ویروس است که به کشته شدن حدود 9,000 نفر در بریتانیا.

لیگ فوتبال اشراف بر این باورند که آنها می تواند در پایان فصل در 56 روز یک بار آن را بی خطر است برای از سرگیری. “ما واقعا نمی خواهید برای دیدن بیشتر پیش بینی دقیق در مورد زمانی که ما می توانیم در زمین تا پایان مارس” اضافه شده بیوان.

“در آلمان اگر شما نگاهی به بحث در مورد آینده است که احتمالا به یک نتیجه مستقیم از برخی از بسیار روشن فکر از دولت خود را از آنجا که آنها در حال انجام 50,000 آزمون در روز است.

“در این کشور ما در حال انجام 10,000 در هر روز اگر چه دولت در حال هدف قرار دادن 100,000 هر روز تا پایان ماه.

“مدیران ما نمی خواهند به پشت بر روی زمین مگر اینکه بازیکنان تست شده اند.” باشگاه در مسابقات لیگ یک و لیگ دو شدند و با ارسال نامه ای توسط لیگ فوتبال این هفته آشکار است که حاکم بر بدن امید به تکمیل فصل تابستان امسال با وجود این در حال همه گیر.

اما بیوان اصرار کارفرمایان باید مشورت.

“شما در حال رفتن به دریافت حمایت از مربیان و مدیران است. شما لازم نیست که با صحبت کردن به آنها” بیوان گفت.

“شما در حال رفتن به مجبور به گرفتن حسن نیت از بازیکنان دلیل این که شما در حال رفتن به باید حداقل سه هفته آموزش به پشت بر روی زمین حداقل.

“مهم ترین چیزی که هدایت هر اصل سلامت و برگشت در زمین بدون اطمینان به طور کامل متناسب با بازیکنان بسیار بزرگ،”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>