مخفیگاه تروریستی در نزدیکی J-K را سرینگر سلاح های بهبود: ارتش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نیروهای امنیتی باید گران فعال مخفیگاه تروریستی و بهبود جنگاوری فروشگاه در یک منطقه در حومه سرینگر در جامو و کشمیر هند ارتش گفت: در روز سه شنبه.

صمغ سپاه ارتش توییتی که عملیات مشترک راه اندازی شد در صبح در Harwan است که در مورد 19km از شهرستان سرینگر.

“Op Harwan (#سرینگر). عملیات مشترک راه اندازی شد امروز صبح زود در خود منابع ورودی تایید توسط @JmuKmrPolice” آن گفت:.

“فعال مخفیگاه گران & جنگاوری فروشگاه – UBGL با نارنجک, GPS, AK, مجله و اداری فروشگاه های بهبود. عملیات مشترک در حال پیشرفت” به آن اضافه شده است.

این می آید بعد از سه تروریست کشته شدند در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در سرینگر پس از آنها حاضر به تسلیم در روز یکشنبه. این دومین جمله عملیات در این شهرستان در بیش از یک ماه است.

Vijay Kumar کشمیر بازرس کل پلیس گفت: یکی از تروریست ها شد یک ساکن محلی و درگیر در قتل دو مرز نیروی امنیت (BSF) پرسنل در نزدیکی شهر Pandach Chowk در طول رمضان مارس 20.

او شناخته شده به عنوان Shakoor فاروق Langoo از بهرتهنا نزدیکی سرینگر. دوم رزمنده شهید احمد Bhat بود ساکن Semthan Bijbehara در جنوب کشمیر در حالی که سوم شخص بود و در عین حال برای شناسایی شود.

آنها وابسته به Hizbul مجاهدین ممنوع محلی و کشمیر واحد دولت اسلامی با توجه به پلیس گفت که تروریست ها مشغول به کار بودند به طور مشترک.

نیروهای امنیتی را به شدت توهین آمیز در دره کشمیر و کشته شدن بیش از 100 تروریست در عملیات از آغاز این سال است.

چند تا از این برخوردهای صورت گرفته در جنوب کشمیر در نظر گرفته است که این چشمه از ستیزه جویی در منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>