تنیس, سفر, در, نواک جوکوویچ, پچ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه مسابقات متعدد پرچم قرمز در طول راه. بالا ستاره تنیس از سراسر جهان پرواز به بالکان به بازی در رویداد خیریه. به جز اینجا بر خلاف این چند دیگر مسابقات برگزار شد در میان همه گیر تماشاگران thronged دادگاه بازیکنان تعامل با طرفداران کردن آن را در آغوش گرفت یکدیگر پس از مسابقات با حضور مشترک رسانه ای, همایش, بازی بسکتبال و حتی partied با هم.

عواقب تهدید گسترده تر خسارت – تنیس حرفه ای’ امید باز گشت در ماه اوت تا آنجا که شهرت جهانی No. 1, جوکوویچ, رئيس جمهور از ATP بازیکن شورای.

بلغارستان گریگور دیمیترو اول و سپس کرواسی برنا Coric دو از بالا مشخصات بازیکنان در این مسابقات را اعلام کرد آنها باید آزمایش مثبت برای Covid-19. جوکوویچ در تناسب اندام, مربی, Marco Panichi نیز آزمایش مثبت, کرواتی رسانه گزارش به نقل کشور را به سلامت.

دیمیترو 29 ساله در جهان No. 19, اخبار شکست در Instagram روز یکشنبه ساعت قبل از نهایی بین جوکوویچ و روسیه آندره Rublev بود که انجام شده است در کرواسی زدر شهرستان. دیمیترو کرده بود از جیبش در روز شنبه پس از از دست دادن به محلی پسر Coric گفت که او احساس ناخوشی. نهایی شد و بلافاصله به نام خاموش و سابق کرواسی ستاره گوران Ivanisevic جوکوویچ مربی هو شد توسط جمعیت به او اعلام کرد.

روز دوشنبه Coric, 23 توییتی او بیش از حد دارای آزمایش مثبت هر چند او نشان داده نمیشود علائم ویروس. در حالی که او و دیمیترو خواسته اند که افرادی که در تماس با آنها را در طول این رویداد برای آزمایش مسابقات برگزار شده در سمت چپ قرمز رو. “توصیه می شود که هر کسی که در تماس نزدیک برای بیش از 10 دقیقه با بازیکن تنیس توصیه می شود به خود منزوی برای 14 روز و برای تماس با دکتر خود,” این سازمان در بیانیه ای گفت.

جدا از جوکوویچ و این دو بازیکن که آزمایش مثبت دیگران در این مسابقات شامل اتریش دنیا شماره 3 Dominic Thiem آلمانی, جهان شماره 7 الکساندر Zverev و 2014 باز ما قهرمان Marin Cilic. آن را آموخته است بسیاری از این بازیکنان را مورد آزمایش قرار گرفتند در زدر روز یکشنبه در حالی که جوکوویچ پرواز خانه به بلگراد قبل از گرفتن تست شده است. Thiem همچنین در زمان نهایی مرحله نهایی مسابقات تنیس در فرانسه بیش از آخر هفته.

اجتماعی فاصله هر کسی ؟

Adria تور جوکوویچ را زاییده افکار برای پر کردن جای خالی در تنیس حرفه ای تور متوقف شده است و از ماه مارس. این برنامه ریزی شده بود بیش از چهار پا در صربستان کرواسی و بوسنی و در بین 13 ژوئن و جولای 5. آن را فرار به مشکل در شروع زمانی که مونته نگرو پا لغو شد به دلیل نگرانی های ایمنی.

این نگرانی نیست بی اساس است. پا برای اولین بار برگزار شد در بلگراد در آخر هفته گذشته شاهد بازی های انجام شده در مقابل هزاران تماشاگر و صحنه های مشابه بودند شاهد در کرواسی. با هر دو کشور با داشتن کاسته مستند اقدامات مقررات و اساسی اجتماعی فاصله گام بودند مسخره گرفته توسط طرفداران و عمومی به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان است.

بازیکنان در عکس-ops ایستاده بود و اسلحه در اطراف هر یک از دیگر; دست دادن و در آغوش گرفتن بعد از مسابقات مشترک بود و تقریبا همه شرکت کنندگان در تعامل با طرفداران – از جمله کودکان و نوجوانان در رویدادهای عمومی برگزار کردن دادگاه است. امثال دیمیترو جوکوویچ Zverev و Cilic همچنین بازی بسکتبال با هم. جوکوویچ بازی میزبان مهربان گرفتن بازیکنان در اطراف بلگراد برای شام. آنها حتی partied پس از بلگراد پا فیلم ها با نشان دادن جوکوویچ و Zverev رقص در باشگاه با صدها نفر دیگر در اطراف.

وقتی پرسیده شد که در مورد عدم احتیاطی جوکوویچ گفته بود او و برگزارکنندگان رویداد – برادرش Djordje بود مدیر مسابقات بودند اقدام در چارچوب پروتکل گذاشته توسط دولت صربستان. “البته شما می توانید انتقاد شما همچنین می توانید می گویند این خطرناک است یا نه, اما آن را تا به من تماس بهداشت و درمان چیست ؟ -دانا درست یا غلط,” او گفت.

Kyrgios انتقاد رویداد

جوکوویچ رو سنگین انتقاد از تنیس برادری و فراتر از آن. استرالیا Nick Kyrgios که مخالف این ایده از سرگیری حرفه ای تنیس تور در هر زمان به زودی در جریان سناریوی نامیده می شوند تصمیم به برگزاری این نمایشگاه مسابقات “boneheaded”. “…بازیابی سریع fellas اما این که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با بی اعتنایی تمام پروتکل های. این یک شوخی نیست,” او توییتی در روز دوشنبه.

فرانسوی بازیکن آلیز کورنت گفت: او می ترسید بدترین. “در حالی که تماشای تصاویر از Adria, تور, من از نوع احساس است که چیزی است که واقعا اشتباه… من تنها یکی است ؟ آن را یک نتیجه از آن را ؟ ” او هنوز توییتی.

سابق آمریکا ستارگان Chris Evert و اندی رادیک سوال عدم اقدامات ایمنی. “…هیچ امن فاصله کل تماس فیزیکی بدون ماسک صورت حتی طرفداران بودند بدون ماسک… من آن را دریافت نمی… نه هوشمند” Evert برنده 18 گرند اسلم تک آهنگ عناوین توییتی.

جالب اینجاست که جوکوویچ یکی از اولین در میان بازیکنان بالا برای بیان رزرو در مورد باز ما تصمیم به رفتن پیش به عنوان در هر برنامه (31 اوت-سپتامبر 13). او در این ماه به تشریح دستورالعمل های ایمنی در محل قرار داده و با باز کردن برگزارکنندگان به عنوان “افراطی” و “غیر ممکن” و آرام تنها پس از اعلام رسمی برگزاری این مسابقات در نیویورک ساخته شده بود در هفته گذشته.

در ماه آوریل به عنوان همه گیر شد, پخش كردن, جوکوویچ باعث به هم بزنید در مخالفت با برنامه ریزی برای بازیکنان به کروناویروس واکسیناسیون به بازی در مسابقات اعلام کرد او نخواهد بود “مجبور کردن کسی به یک واکسن به منظور قادر به سفر”.

سلامت خرید اینترنتی از مسابقات می توانید دندانه جوکوویچ ایستاده به عنوان یک رهبر از بازیکنان شورای حالی که موارد مثبت را تنظیم زنگ زنگ زنگ به عنوان حرفه ای تور آماده سازی به سر زنان با تور است که با توجه به شروع در ماه اوت 3 و مردانه تور در اوت 14 – با وجود اقدامات احتیاطی استادانه درست شده که برنامه ریزی شده است.

(-با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>