‘تنیس – من خداحافظی’: ماریا شاراپووا اعلام بازنشستگی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پنج بار گرند اسلم قهرمان ماریا شاراپووا اعلام بازنشستگی از تنیس حرفه ای. “چگونه می توانم شما را ترک تنها زندگی شما تا کنون شناخته شده است ؟ چگونه می توانم به شما راه رفتن از دادگاه ها به شما آموزش داده ایم از شما یک دختر کوچک بازی است که شما را دوست دارم—یکی که شما به ارمغان آورد اشک های بی حد و حصر و غیر قابل بیان شادی—ورزش که در آن شما را در بر داشت یک خانواده همراه با طرفداران که بسیج پشت سر شما برای بیش از 28 سال است ؟ من تازه به این, پس لطفا به من ببخش. تنیس—من خداحافظی” او نوشت: در یک مقاله برای رواج و غرور نمایشگاه.

شاراپووا شد یک شبه ستاره هنگامی که او تاج قهرمان ویمبلدون در سن 17 در سال 2004. او باقی می ماند و دوم جوانترین را به نفع خود زنان مجرد عنوان در ویمبلدون پشت Martina Hingis در دوران باز. او جهان شماره یک در سال 2005 و برنده US Open سال آینده. روسیه رفت و در را به نفع خود ما باز تاج در سال 2006 و استرالیا عنوان در سال 2008. او دوقلو پیروزی در دادگاه رس Roland Garros در باز فرانسوی در سال 2012 و 2014 شد در نظر گرفته شود بزرگترین دستاوردهای به عنوان آنها را در یک زمان هنگامی که او تلخ رقیب سرنا ویلیامز بود که در اوج خود به سلطه زنان تنیس.

همچنین بخوانید: اندی موری اذعان می کند او ممکن است نیاز به عملیات بیشتر

بیشتر تناسب اندام, مشکلات پس از قبل بمب, اعلام مثبت تست برای ممنوع قلب مواد مخدر meldonium. همیشه یک جنگنده — هفت ساله ماریا و پدر یوری به سمت چپ برای ما در سال 1994 تنها با قرض $700 به نام خود را — شاراپووا بازگشت به ورزش در سال 2017.

در این مقاله شاراپووا در ادامه به توصیف اولیه سال زمانی که او نقل مکان کرد و از روسیه به ایالات متحده آمریکا برای پیشبرد حرفه خود را. “زمانی که من شش من سفر در سراسر جهان به فلوریدا با پدر من. تمام جهان به نظر می رسید عظیم آن. هواپیما, فرودگاه, گستره وسیعی از آمریکا: همه چیز زیادی بود—به عنوان پدر و مادر من ” قربانی.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به بازی دختران در طرف دیگر خالص همیشه در خانه بلندتر و قوی تر; تنیس نوابغ من تماشا در تلویزیون به نظر می رسید نجس و خارج از دسترس. اما کم کم با هر روز تمرین در دادگاه این تقریبا افسانه ای جهان تبدیل شد و بیشتر و واقعی تر” شاراپووا نوشت در رواج و غرور نمایشگاه.

او به پایان رسید در این مقاله با گفتن این که آن را به ورزش تنیس که نشان داد او در جهان است.

“تنیس را به من نشان داد جهان—و آن را به من نشان داد آنچه که من ساخته شده است. این است چگونه تست کردم خودم و چگونه من اندازه گیری رشد من. و بنابراین در هر آنچه که ممکن است را انتخاب کنید برای فصل بعد, بعدی من کوه من هنوز هم هل دادن. من هنوز هم بالا رفتن. من هنوز هم در حال رشد” شاراپووا نوشت.

شاراپووا نیز المپیک مدال نقره را به نام او که او برنده در 2012 لندن بازی. او از دست رفته در فینال زنان مجرد به سرنا ویلیامز. شاراپووا از دست چند کلید در مسابقات حرفه ای خود را به سرنا ویلیامز داشتن و نه کج سر به سر رکورد 2 برنده و ضرر 20 برابر آمریکا legend.

(با ورودی از AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>