‘تنیس در خانه’ – Virat Kohli به چالش کشیده شده توسط Swiss maestro راجر فدرر در میان coronavirus…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Virat Kohli و راجر فدرر – وقتی که می آید به ورزش وجود دارد نه بسیاری از نام های بزرگتر از این دو. در حالی که هند کریکت کاپیتان Kohli اتحاد در هم شکسته سوابق متعدد در جهت تبدیل شدن به یکی از بهترین های نسل فعلی از کرکت بازان فدرر در حال حاضر برنده 20 گراند اسلم به عنوان یکی از بهترین ستاره تنیس از همه زمان ها است. اگر یک چیز وجود دارد می دانم که طرفداران در مورد Kohli است که در او نیست کسی به تعظیم از یک چالش است. و در حال حاضر او داده شده است یکی توسط Swiss maestro فدرر خودش.

همچنین بخوانید: ‘ضربه اختر باید آسان’ – کایف پسر در واکنش به سال 2003 جام جهانی INDvPAK برجسته

در میان coronavirus مستند به عنوان ورزشکاران در حال گرفتن عادت به ماندن در داخل خانه و آموزش در خانه فدرر منتشر شد و یک ویدیو از خودش دریبل توپ تنیس با راکت به دیوار. “در اینجا مفید انفرادی تمرین. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی شما رو! پاسخ با یک ویدیو و من شما را با ارائه برخی از راهنمایی. کلاه شما را انتخاب کنید عاقلانه” او نوشت: در عنوان این ویدئو.

در این ویدئو او دیده می شود دریبل توپ بر روی دیوار چند بار پوشیدن کاملا لباس سفید از جمله یک کلاه. او بعدها برچسب گذاشته شده توسط یک دسته از ستاره های بزرگ از جمله Kohli, برای ارسال یک شبیه تصویری است.

لیست ستاره های بزرگ است که به چالش کشیده شده جدا از Kohli, شامل, استون, Gianluigi Buffon, Tom Brady, کریستیانو رونالدو, لوکا مودریچ, Coco Gauff, Stephen Curry and WWE legend سنگ.

همچنین بخوانید: Rohit Sharma خود را نشان می دهد بزرگترین cricketing له’ به Yuvraj Singh

در ضمن در اوایل تصویری فدرر تا به حال خواسته شهروندان به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط خود دولت های محلی در میان COVID-19 شیوع. “فعال ماندن در خانه بسیار مهم در لحظه” 38 ساله گفت. “شاید حتی کار در این ترفند به ضرب گلوله یک بار در در حالی که.”

“ما در انطباق با وضعیت جدید ما سعی می کنیم وجود دارد. من تمرین نگه دارید در ضمن من برای برخی از اجرا و بعد از آن و برخی از تنیس بازی مقابل دیوار مانند همسر روز. ایمن ماندن همه. مراقبت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>