ده از 72 هندی coronavirus بیماران بهبود می یابند در سنگاپور

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ده از 72 اتباع هند با آلوده رمان coronavirus در سنگاپور بهبود یافته اند و بقیه عمدتا در شرایط با ثبات هند کمیساریای عالی جاوید اشرف گفت: در روز یکشنبه.

بیش از 700 اتباع هند از جمله بیش از 70 گردشگران و دانش آموزان رشته در کشور جزیره به دلیل عدم در دسترس بودن از پرواز.

آنها هستند که با کمک این کمیسیون با تمدید ویزای و که در آن درخواست شده با مواد غذایی و اسکان فرستاده گفت PTI.

“ما در حال کار با سنگاپور نیروی انسانی و امور خارجه وزارتخانه برای کمک به اتباع هند در هر راه” گفت: اشرف که در پیوست سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات S Iswaran وزیر امور خارجه در امور نیروی انسانی Zaqy محمد و عضو مجلس Murali Pillai در سفر خود به هند کارگران خوابگاه در روز شنبه.

از 72 اتباع هند آلوده COVID-19, 21 دائمی ساکنان 28 در حال اشتغال می گذرد (و وابستگان آنها) و 18 در حال کار می گذرد (از آنها 16 کارگران ساکن خوابگاه) و پنج در کوتاه مدت بازدیدکننده داشته است به سنگاپور.

بسیاری از این آلوده سرخپوستان سفر کرده بود به آمریکا و اروپا است. تعداد کمی از کارگران هند سفر کرده بود قبل از اینکه تایید شد COVID-19 بيمار هر چند از آن است نه قطعی که در آن آنها آلوده شدند به گفته اشرف.

کمیساریای عالی میگوید که کارگران هندی که دولت سنگاپور را پس از آنها ارائه درمان پزشکی اگر آنها سقوط بیمار و کار با کارفرمایان برای رسیدگی به حقوق و دستمزد و مسائل مربوط به.

مدیریت خوابگاه نیز سعی خواهد کرد برای اطمینان از عملکرد صاف از پرداخت خدمات از خوابگاه.

کمیساریای عالی خواسته است تا کارگران هندی به ماندن آرام و مثبت و به دنبال بهداشت و اجتماعی فاصله پروتکل در خوابگاه.

کسانی که کارگران تحت تاثیر چهار هفته تعطیل از سایت های ساخت و ساز و دیگر محل های کار به عنوان بخشی از ضد عفونی و تمیز کردن از سایت و محل ضربه COVID-19 هستند مطمئن باشید از حقوق و رفاه توسط مقامات سنگاپور.

“وجود دارد بدون نیاز به نگرانی و نگران به سنگاپور مقامات مطمئن باشید از همه کمک می کند و کمیسیون عالی در دسترس است 24/7 با شماره تلفن های اضطراری و خدمات آنلاین به کمک” گفت: جاوید اشرف.

ده ها هزار نفر اتباع هند در حال کار در سنگاپور کار فشرده بخش — ساخت و ساز و کارخانه کشتی سازی — که برخی از آنها coronavirus خوشه پس از تعداد زیادی از COVID-19 موارد مشخص شد وجود دارد.

معاش کارگران خارجی خواهد شد مراقبت از سنگاپور به عنوان رمپ تا اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش این کروناویروس گفت: وزیر ارتباطات و اطلاعات Iswaran در روز شنبه.

صحبت با خبرنگاران پس از 30 دقیقه گفت و گو با کارگران خارجی در یک خوابگاه در Jurong شهرک صنعتی Iswaran گفت: دولت نگرانی خود را از سلامت و رفاه همراه با آن از سنگاپور ساکنان.

“نکته دوم این است که آنها نگرانی های اطراف امرار معاش خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در رفاه و اینها چیزهایی است که وزارت نیروی انسانی در حال همکاری با دیگر سازمان های دولتی و همچنین خوابگاه مقامات به آدرس” The Straits Times به نقل از Iswaran عنوان کرد و گفت: پس از بازدید از کارگران خارجی در روز شنبه.

“ما می خواهیم برای اطمینان از کارگران است که ما در حال انجام بهترین های ما برای پرداختن به این نگرانی ها و اطمینان حاصل شود که آنها قادر به حرکت در این دوره از بسته شدن با برخی از سطح از صلح از ذهن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>