ده برابر پرش در راجستان MNREGS تعداد بیش از دو برابر در ماهاراشترا به عنوان محدودیت سهولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عمیق Mukherjee , Vivek Deshpande | جیپور, Nagpur | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 4:50:03 am

Ten-fold jump in Rajasthan MNREGS numbers, more than double in Maharashtra as curbs ease زنان کارگر در یک MNREGS سایت در چکسو در نزدیکی جیپور در روز چهارشنبه. اکسپرس

حداقل دو کشور دیده می شود جهش های تیز در MNREGS اعداد در چند روز گذشته در میان تمدید مستند.

راجستان معاون وزیر Sachin خلبان که همچنین دارای توسعه روستایی و Panchayati Raj, نمونه کارها, گفت هند اکسپرس روز چهارشنبه که در شش روز (شش شماره در دولت رفته بود تا از 62,000 در مارس 17 به 6.08 لاخ در آوریل 22.

در ماهاراشترا MNREGS کمیسر Ranga نایاک گزارش افزایش در روستایی تضمین اشتغال طرح اعداد از حدود 40 ، 000 در تاریخ 12 آوریل به بیش از 1 لاخ در حال حاضر.

خلبان گفت: این افزایش بوده است به خصوص تیز از آنجا که برخی از محدودیت با توجه به کروناویروس گسترش کاسته شد در روز دوشنبه. “ما شروع به برنامه ریزی از مارس 17 قبل از اصلاح مستند آغاز شده به اطمینان حاصل شود که حداکثر کار ایجاد شد تحت MNREGS. در روز ما ثبت نام کرده اند افزایش 10 بار با شکل فعلی از مشغول بودن کارگران 6.08 لاخ.”

داده های دولت نشان می دهد که تعداد کل MNREGS کارگران افزایش یافت و از 62,000 در مارس 17, 2 لاخ, 2.5 لاخ, 3 لاخ, 4.5 لاخ و 6.08 لاخ بیش از روز متوالی. خلبان گفت: تنها راه برای احیای اقتصاد روستایی در حال حاضر از طریق MNREGS دستمزد. “ما ساخته شده بیش از 99 درصد از علت پرداخت. تاکید ما این است که به آنها حداکثر کار فردی به جای کار جامعه برای اطمینان اجتماعی فاصله,” او گفت:.

روز چهارشنبه بازرسی MNREGS کار سایت های در حال سقوط تحت نظارت بینا panchayat برای samiti در نزدیکی جیپور و دستور مقامات برای اطمینان اجتماعی فاصله کیت پزشکی و صابون برای کارگران. “حتی اگر یک فرد داده شده است برای ساخت خانه خود را تحت Pradhan Mantri Awas Yojana تحت MNREGS که فرد پرداخت خواهد شد. حتی برای جامعه کار می کند, ما مطمئن ساخته شده است که نیروی کار گسترده شده است,” او گفت:.

ماهاراشترا MNREGS کمیسر نایاک گفت: هند اکسپرس آنها آغاز شده بود “بسیار تهاجمی کمپین به ارائه آثار به نیازمندان تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس”. او گفت: آنها نیز با تمرکز بر آثار فردی به عنوان اجتماعات بزرگ امکان پذیر نیست. “اما حدود 20 درصد از این حضور را می توان به جامعه با این نسخهها کار به عنوان خوب,” او گفت:.

نایاک گفت: آنها تا به حال نهایی در مورد 35,000 آثار فردی تحت 216 دسته مانند حفر چاه در مزارع و ساخت گاو میریزد و باغبانی و کار و ساخت و ساز از خانه های تحت Awas Yojana. “من خواسته کارکنان شخصا به رویکرد ذینفع به جای دیگر و از راه دور به نرم افزار-به طور فعال با سرعت بالا کار می کند.”

ماهاراشترا نیز دستور به انتشار لیستی از این سود در ادارات دولتی مانند که از جمع zila parishad مدیر عامل شرکت زیر بخشی افسران tehsildars و گرم panchayats. دولت نیز تلاش برای پاک کردن رد آنلاین دستمزد معاملات در “جای پای جنگ”, نایاک گفت.

راجستان MNREGS کمیسر P C کیشان گفت: تقاضا برای این طرح به افزایش انتظار می رود در چند ماه آینده با حتی نسبتا مرفه روستاییان به دنبال شغل پس از از دست دادن درآمد در طول مستند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>