معابد و کلیساها در امارات متحده عربی برگزاری آنلاین نماز برای کمک به مردم و حفظ آرامش در میان coronavirus…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با تعلیق از خدمات مذهبی در سراسر امارات متحده عربی با توجه به شیوع کروناویروس چندین معابد و کلیساها و مراکز اسلامی در این کشور هستند با استفاده از فن آوری برای اتصال به مردم و کمک به آنها را آرام باقی می ماند و در این زمان همه گیر با توجه به گزارش رسانه ها.

اقدامات اتخاذ شده توسط مختلف ایمان گروه شامل مجازی اسلامی کلاس; زنده جریان از توده ها توسط کلیساها; رسانه های هفتگی satsangs توسط معبد هندو خلیج تایمز گزارش داد.

اسلامی مرکز اطلاعات در دبی انجام دو دوره جدید از طریق WhatsApp که در حال حاضر 166 شرکت کنندگان گفت: Rashid Al Junaibi مدیر مرکز. این مرکز تا به حال قرار دادن همه طبقات در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی به عنوان در هر دستورالعمل توسط امور اسلامی و فعالیت های خیریه گروه.

“ما همچنین شروع به درس خواندن در زبان انگلیسی و فرانسوی زبان از طریق واتساپ برای بیش از 269 از دانش آموزان ما از 32 ملیت مختلف برای یادگیری این کتاب با عنوان مسلمان باید بداند,” او اضافه شده است. “Class آزمونها در حال انجام آنلاین از طریق webforms.” یکی دیگر از جامعه اسلامی مرکز Kalemah نیز انجام آن بارگیری اسلامی در سخنرانی ها و کلاس های زبان با استفاده از پخش زنده برنامه Mixlr.

St mary’s Catholic Church در دبی شده است برگزاری زنده جریان از توده ها هر روز پس از عبادتگاه ها به طور موقت بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

“ما اختصاص داده شده کاهنان هر روز که انجام آنلاین توده ها هستند که بصورت زنده هر روز ساعت 6 صبح, 6.45 am 12 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر. ما احساس خوبی در خدمت مردم هستند و خوشحالم که ما می توانیم انجام این توده های آنلاین به عنوان چیزی بهتر از انجام هیچ چیز در همه,” برگرد پدر Lennie Connully, کشیش اهل محله در St mary’s Catholic Church گفت.

“ما احساس می کنیم تشویق هنگامی که ما می بینیم و قدردانی خود را از پیام های آنلاین ضمن تشکر از ما برای انجام توده ها آنلاین. همچنین است یک راه عالی برای آوردن خانواده هم که در طول این سرویس آنلاین آنها می آیند و شاید نشستن در اطراف صفحه نمایش,” او گفت:.

برگرد پدر Ninan فیلیپ قائم مقام و رئیس جمهور از سنت توماس هندی کلیسای ارتدوکس گفت که اگر چه دروازه کلیسا قفل شده, نماز و خدمات برگزار می شود در طول روز توسط کشیش که اقامت در داخل محوطه کلیسا و نماز ویژه ای هستند که خوانده برای قربانیان این بیماری همه گیر.

“ما باز کردن یک پورتال آنلاین در وب سایت رسمی ما و Facebook صفحه به جریان زندگی جمعی. این مشاهده شده است توسط بیش از 25 ، 000 عضو از سراسر جهان, همه کسانی که با حضور در این سرویس با مطلق احترام و ارادت و پر برکت برای شریک شدن در یاران و شکرگزاری از خانه های خود را,” او گفت:.

این BAPS هندو Mandir در ابوظبی شده است برگزاری یک پخش هفتگی سات سبها در جمعه 4 بعد از ظهر به 5.30 pm.

این سایت از معبد اظهار داشت: “با توجه به زمان جهانی coronavirus همه گیر برای کمک به تلاش های دولت برای مهار ویروس و حمایت از بهداشت عمومی و ایمنی ما به طور داوطلبانه به حالت تعلیق در تمام مجامع در BAPS هندو Mandir تا اطلاع ثانوی. با این حال شما می توانید با پیوستن به ما از نماز هفتگی آنلاین در سبها.mandir.ae هر جمعه در ساعت 4 بعد از ظهر.

همه گیر و تاکنون بیش از 27000 زندگی در سطح جهان و شهرهای مختلف در سراسر جهان قفل شده پایین برای محدود کردن گسترش آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>