معبد اعتماد رئیس به بازدید ایودیا برای طرح

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Nripendra Misra رئیس معبد کمیته ساخت و ساز خواهد شد در ایودیا در روز شنبه برای شروع روند آماده سازی یک طرح برای ساخت و ساز از یک رم معبد وجود دارد.

این خواهد بود Misra اولین مراجعه به ایودیا پس از منصوب شدن به عنوان رئیس کمیته.”ما مطلع شده است که Nripendra Misra خواهد بود در ایودیا در روز شنبه. وی همچنین دیدار با Mahant Dhiendra داس [رئیس Nirmohi Akhara را ایودیا baithak] و دیگر اعضای هیئت امنا گفت:” Prabhat سینگ یک سخنگوی Nirmohi Akhara.

وی همچنین از برگزاری یک جلسه با اعضای هیئت امنا به تازگی تشکیل Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد. Misra نیز نهایی جایی که رم لالة خواهد بود منتقل شده قبل از ساخت معبد آغاز می شود. این جابجایی را قبل از جشن به مناسبت آزاد بودن از نفس مبتنی آغاز می شود در 25 مارس.

IGNCA به میزبان جشنواره اچهنرا

به ایندیرا گاندی مرکز ملی هنر (IGNCA) میزبان یک “ایودیا جشنواره” با هدف به نمایش گذاشتن “فرهنگ ایودیا”. این برنامه نیز مورد استفاده قرار گیرد به زیر خط نیاز به ساخت یک زیارت حدود 150 مقدس در شهر, با توجه به برگزارکنندگان.

سه روز ایودیا جشنواره شروع جمعه سازماندهی شده توسط شری ایودیا Nyaas Pragya Kishkinda ماموریت خواهد بود به نام ایودیا Parv.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>