اعتماد معبد شروع به کار برای تغییر رم بت از چادر آن اقامت برای 30 سال

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تازه شکل گرفته اعتماد است که نظارت بر ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا آغاز شده است کار بر روی تغییر یک بت هندو خدا از موقت چادر آن اقامت برای سه دهه گذشته به یک محوطه ساخته شده از الیاف و یا چوب و 200 متر از محل فعلی آن است.

“تغییر Ram, لالة تکمیل خواهد شد قبل از مارس 25, زمانی که دو هفته طولانی Ram Mahotsav سازماندهی شده توسط Parishad برنامه ریزی شده است برای شروع” گفت: Vinod Bansal ملی سخنگوی Vishwa هندو Parishad (VHP) است که رهبری یک کمپین برای ساخت و ساز از یک رم معبد در این سایت همچنین ادعا کرد توسط مسلمانان است.

“این کاهش کیلومتر-پیاده روی طولانی توسط جانبازان و 500 متر از ورودی تا barricading از آن به دارشان انجام شد. علاوه بر آن 52 متر فاصله بین Ram Bhakts و رم لالة نیز نصف می شود. این ممکن است به خوبی اتفاق می افتد این رم Navami در مارس 2,” Bansal گفت.

در ماه فوریه نارندرا نخست وزیر اعلام کرد تشکیل رم Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد برای نظارت بر معبد ساخت و ساز در خط با یک نوامبر حکم دیوان عالی کشور که یک معبد ساخته خواهد شد و در 2.77 هکتار زمین مورد مناقشه و جایگزین 5 هکتار در سایت اختصاص داده شده باشد به مسلمان متقاضیان.

با توجه به Bansal مناسب روشنایی خواهد بود در محل قرار داده برای فعال کردن زائران برای گرفتن یک دید واضح و روشنی از بت رم در مکان جدید.

Kamleshwar Chaupal the lone Dalit عضو Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد گفت: “رم Bhakts همیشه متنفر چادر محوطه اطراف Ram, لالة. آن است که خداوند رم را محل تولد و در عین حال خدای بود در یک چادر برای سه دهه است. این اولین بار است که قدم بر روی زمین آغاز شده توسط Trust.”

“جانبازان داده خواهد شد و یک تا دو دقیقه هر زمان که آنها نیاز به ایستادن قبل از Ram, لالة و پرداخت سجده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>