نوشته شده توسط Rahul V Pisharody | حیدرآباد | به روز شده: 14 فوریه سال 2020 8:26:03 pm

در فیلم گرفته شده فقط قبل از شروع از اربیل به اشتراک گذاشته شده در توییتر کارگران تشکر وزیر KT راما رائو برای تلاش های خود را به آنها را به بازگشت به خانه.

در مجموع از 15 مهاجر کارگران از Telangana که سرگردان در شهر اربیل کردستان عراق در پی عدم تمدید ‘Akama’ (official اجازه کار) برای چند ماه را به عقب حیدرآباد اوایل صبح روز شنبه.

آنها گفته می شود فریب خورده جعلی آژانس های مسافرتی که تا به حال ارسال آنها به عراق در سفر ویزا. این کارگران پس از عدم در دسترس بودن Akamaبود درخواست عفو و اعتراض به سفارت هند در بغداد و سرکنسولگری هند (CGI) در اربیل به ارسال آنها را به عقب.

در نوامبر 2019 در Telangana دولت نوشته بود به CGI هند در اربیل و وزارت در خارج از کشور امور هند به بازگرداندن همه آنها در اولین.

آنها آغاز شده بود از اربیل در 5.20 ظهر روز پنج شنبه خواهد بود و رسیدن به حیدرآباد در اوایل صبح روز شنبه.

در فیلم گرفته شده فقط قبل از شروع از اربیل به اشتراک گذاشته شده در توییتر آنها تشکر وزیر KT راما رائو برای تلاش های خود را به آنها را به بازگشت به خانه.

صحبت کردن به indianexpress.com از طریق تلفن از اتاق انتظار در دبی, فرودگاه Dururi Gopal از ادیلبد گفت: “ما تا به حال هیچ کار یا جایی برای اقامت به ما زور باید Akama. ما می تواند مدیریت برخی از خرده کار می کند در حال حاضر و پس از آن, اما قادر به بازگشت به خانه. ما بسیار خوشحال به بازگشت.”

توضیح سرنوشت آن دسته از مهاجران بودند که بدون Akamaتلوگو خلیج کارکنان رفاه انجمن رئیس جمهور Alagonda Dakshina Murthy, که با این نسخهها کار در اربیل گفت: ارتباط خود را تا به حال با نزدیک شدن موسس برای MEA V Muraleedharan در طول سفر خود به عراق در ماه نوامبر 2019.

“این افراد ندارد Akama برای سه تا پنج سال. و اگر آنها به حال برای بازگشت به خانه و آنها مجبور به پرداخت 500 دلار در هر ماه است که بدیهی است که آنها نمی تواند پرداخت. ما بسیار خدا را شکر به دولت Telangana برای در نظر گرفتن این موضوع که بدون این که ممکن نیست,” Murthy گفت: indianexpress.com از طریق تلفن.

با توجه به Murthy 40 تا 50 بیشتر Telugus رشته در اربیل بدون Akama و نیاز به نجات. “آنها همه کار بدون جلب توجه هر کسی را. پلیس می تواند آنها را بگیرد. آنها هیچ پشتیبانی از هر کسی و زندگی را انجام شغل های عجیب و غریب.”

بیانیه ای از دولت در روز جمعه گفت که این پرداخت تومان 2 کرور به اقلیم کردستان نسبت به موعد عذاب نجات افراد و هماهنگ با سفارت و مقامات وزارت امور خارجه در ارائه بلیط هواپیمایی به کسانی که به دام افتاده در عراق و مرتب برای استرداد به Telangana.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im