Telangana HC می پرسد دولت اجازه می دهد تا خصوصی آزمایشگاه برای انجام Covid-19 آزمون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Telangana دادگاه عالی روز چهارشنبه به کارگردانی دولت اجازه می دهد تا مجاز آزمایشگاه خصوصی در کشور به انجام Covid-19 آزمایش و بیمارستان های خصوصی به درمان اين بيماران است.

یک بخش از نیمکت دادگاه عالی متشکل از عدالت M S Ramachandra رائو و عدالت K Lakshman یافت گسل با Telangana دولت به ریاست وزیر K چاندراسکار رائو برای اصرار دارد که مردم باید آزمایش Covid-19 تنها در دولت مجاز آزمایشگاه در بیمارستان گاندی و نظام را در موسسه علوم پزشکی (NIMS) و برای درمان تنها در بيمارستان های دولتی.

“این است که به شدت خلاف قانون اساسی است. مردم حق دارند برای دریافت تست و درمان در خصوصی آزمایشگاه و بیمارستان به ترتیب در هزینه های خود را. دولت نمی تواند فشار بر هر کسی تنها به دولت-اجرای بیمارستان” نیمکت مشاهده کرد در حالی که برخورد با منافع عمومی دادخواهی درخواست ثبت شده توسط یک Ganta جایا کومار حیدرآباد.

دادگاه حکم داد که تنها کسانی که در بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه است که با مجوز شورای تحقیقات پزشکی هند می تواند در بیماران مبتلا به اعتراف و انجام آزمایشات Covid-19.

“کسانی که خصوصی آزمایشگاه و بیمارستان ها حاضر به معامله با Covid-19 موارد باید درخواست برای مجوز از ICMR. کارشناسان از ICMR را ارزیابی ظرفیت آزمایشگاه ها و امکانات موجود در این بیمارستان قبل از دادن اجازه. این ICMR نیز ثابت نرخ برای آزمون و درمان” نیمکت گفت.

دادگاه عالی تعجب که چگونه دولت می تواند به تنهایی به مقابله با Covid-19 بود که به سرعت در حال گسترش در کشور بدون حمایت از موسسات خصوصی. “در حال حاضر دولت labs در حال انجام آزمایش تنها برای کسانی که علائم Covid-19. چه در مورد بیماران بدون علامت? چه اعتراض دولت اگر این بیماران بدون علامت رفتن به آزمایشگاه برای آزمایش برای Covid-19 در هزینه های خود را? آيا منظور کاهش فشار بر دولت ؟ ” دادگاه خواسته است.

دادگاه با آن موافق نیست مشاجره از دولت که بیمارستان های خصوصی اگر اجازه داده می شود ممکن است به همان سوء استفاده و پنهان کردن چهره واقعی. “اگر دولت هیچ ایمان در بیمارستان های خصوصی به همین دلیل است که آن را اجازه می دهد آنها را برای درمان بیماران تحت Arogya روپیه طرح ؟” این سوال.

Telangana وزیر K چاندراسکار رائو در گذشته تا به حال حکومت از دادن مجوز به بخش خصوصی آزمایشگاه و بیمارستان برای مقابله با Covid-19 موارد این بهانه که آنها خواهد پشم گوسفند وجانوران دیگر مردم به نام از آزمایشات و درمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>