Telangana دولت مقصر مرکز به عنوان دولت می بیند بالاترین تک-بعد سنبله در Covid-19…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Telangana دولت روز دوشنبه سرزنش مرکز نارندرا دولت برای افزایش تعداد Covid-19 موارد و بروز کم تست در دولت آن را به عنوان شاهد بالاترین تک-بعد سنبله در عفونت.

دولت گزارش 872 جدید Covid-19 موارد مثبت ترین در یک روز تا کنون در نظر گرفتن مجموع آن تعداد به 8,674. هفت مرگ نیز گزارش شده در طول روز است.

مناطق در حال سقوط تحت بیشتر حیدرآباد شهرداری منطقه (GHMC) اختصاص 713 از تمام موارد گزارش شده در روز دوشنبه.

همانطورکه دولت مرکزی و دولت وزیر بهداشت Eatala Rajender در بیانیه ای گفت که مودی دولت انجام داده بود هیچ چیز برای دولت برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. “آن را شسته دست خود را با دادن به تماس ها مردم را به کف دست خود را و نور لامپ,” او گفت:.

Rajender ادعا شده که این مرکز تا به حال حتی منحرف Covid-19 ماشین آلات تست دستور Telangana به کشورهای دیگر. او گفت که Telangana دولت قرار داده بود سفارش با Roche Diagnostics خصوصی با مسئولیت محدود در بمبئی در هفته اول ماه ژوئن برای واردات سه Cobas 8800 خودکار سیستم های مولکولی هر یک با داشتن ظرفیت تست 3,500 به 4000 آزمون Covid-19, از, فرانکفورت, آلمان.

“اولین محموله از این ابزار بود که وارداتی توسط این شرکت در تاریخ 8 ژوئن. در این میان شورای تحقیقات پزشکی هند نوشته بود به Roche Diagnostics آخرین هفته آموزش که ابزار منحرف شود به موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای (NICED) کلکته بلافاصله به بهانه اضطراری ملی و همه گیر سناریو” وزیر اتهام.

دولت واحد Bharatiya Janata Party سرزنش کرده KCR دولت برای عدم شامل گسترش Covid-19 در دولت است. چند BJP رهبران از جمله Telangana واحد جمهور Bandi سانجی قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در روز دوشنبه به عنوان آنها در حال برنامه ریزی برای برگزاری dharna t در مقابل بیمارستان گاندی در حیدرآباد.

متهم BJP رهبران توسل به ارزان و کثیف سیاست در Covid-19 گیر Rajender گفت: هیچ کس تا کنون می تواند سوال یکپارچگی و تعهد K چاندراسکار رائو دولت در مبارزه با ویروس.

“مرکز تا به حال شسته دست خود را با دادن فقط 214 تومان کرور روپیه برای مبارزه با Covid-19 و درخواست مردم به کف زدن و نور لامپ. بی جی پی رهبران هیچ حق اخلاقی برای متهم کردن دولت از انجام تعداد کمتر از آزمایشات در حالی که مرکز منحرف تست ماشین های وارداتی توسط مرکز” او گفت:.

او گفت: دولت-اجرای labs در حال حاضر ظرفیت انجام 2,290 آزمون در هر روز و این امر می تواند افزایش یافته و به یکی دیگر از 4,310 آزمون هفته آینده.

توجه به بهداشت بولتن 3,189 نمونه آزمایش در روز دوشنبه که 872 تبدیل به مثبت است. حیدرآباد اختصاص 713 موارد به دنبال 107 عفونت از Ranga Reddy و 16 مورد از Medchal مناطق.

در حالی که 12 مورد گزارش شده از سنگرددی وجود دارد شش از واراناگل روستایی پنج از منچریل سه هر از کمرددی و میڈک دو هر از جنگن, کریمنگر و Mahabubabad و یک مورد از واراناگل شهری است.

با تجمعی تست 60,243 نمونه تا کنون Telangana گزارش کرده است 8,674 Covid-19 موارد مثبت که شامل 217 مرگ و میر در حالی که 51,569 نمونه آمد منفی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>