Telangana گسترش Covid-19 مستند تا مارس 30

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Telangana دولت در روز شنبه تصمیم به گسترش مستند در دولت برای دو هفته دیگر به عنوان بخشی از ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک قطعنامه در این اثر به تصویب رسید در دولت کابینه که تا به حال پنج ساعت جلسه در اردوگاه دفتر وزیر K چاندراسکار رائو در شب.

“ما این پیشنهاد را به این مرکز در طول ویدئو کنفرانس با نارندرا نخست وزیر در صبح است. ما نیز با نوشتن نامه ای به این اثر همراه با کابینه قطعنامه گسترش مستند تا مارس 30” KCR خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت.

او گفت: حتی پس از 30 آوریل مستند نمی خواهد به طور کامل برداشته شود اما می تواند در یک روش مرحله به مرحله, بنابراین به عنوان به را پشت سیستم بر روی ریل در مراحل. “من درخواست تجدید نظر به همه بخش ها از مردم برای همکاری با دولت در اجرای این مستند که در حال انجام است تنها برای خود رفاه و آینده فرزندان ما,” او گفت:.

او گفت: همه تجمع جرم و توابع عمومی ممنوع خواهد بود در طول مستند دوره است. “به جز کشاورزی فعالیت دیگر فعالیت اجازه داده می شود,” او گفت:.

دولت همچنین تصمیم گرفت برای ترویج دانش آموزان از کلاس های 1 تا 9 به عنوان وجود دارد بدون امکان انجام امتحانات. “با توجه به کلاس X امتحانات که به حالت تعلیق در نیمه راه به دلیل مستند ما باید یک تصمیم گیری در مدت کوتاهی,” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: همه خارجی عودت کنندگان و کسانی که تا به حال در بازگشت از Tablighi Jamaat کنفرانس خود را همراه با اطلاعات تماس به حال پیش بینی شده است و تست شده است.

“در حالی که همه خارجی عودت کنندگان و مخاطبین خود را به اتمام قرنطینه دیگر 1,654 مردم در میان جماعت عودت کنندگان و مخاطبین خود را هنوز هم تحت قرنطینه” او گفت:.

او گفت: تا به حال دولت ضبط کرده 503 موارد مثبت که 96 نفر مرخص و 14 نفر کشته شدند. هنوز هم وجود دارد 393 فعال موارد است. “تعداد موارد مثبت است که به تدریج به پایین آمدن. اگر وجود دارد هیچ تازه تر پذیرش ما امیدواریم که ما می تواند بیرون آمدن از بحران آوریل 24,” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: اقدامات سخت گرفته شده در 243 مناطق اعلام شده به عنوان مهار مناطق کشور از جمله 123 در حیدرآباد به تنهایی. “خوشبختانه هیچ یک از افراد تحت درمان در بیمارستان و قرنطینه در مهار مناطق و جداسازی مراکز جدی است. نه تنها مورد نیاز تامین اکسیژن و یا در یک ونتیلاتور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>