نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | منتشرشده: مارس 22 سال 2020 6:15:04 am

Coronavirus LIVE News Updates: RBI Governor Shaktikanta Das address the media بیمارستان او تاسیس آباد توسط مردم از روستاهای Kurnool روستایی و روستاهای مرزی از Jogulamba گدول منطقه.

مقامات در آندرا پرادش را Kurnool منطقه و مجاور Jogulamba گدول منطقه در Telangana در حال تلاش برای ردیابی تماس های از 75 سال, در دکتر, درگذشت مارس 14 و نمونه ها بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. دکتر که تاسیس یک بیمارستان در Kurnool شهر درگذشت Kurnool دولت به طور کلی بیمارستان یک روز پس از بستری با مشکلات تنفسی. او دچار ایست قلبی در مارس 14 صبح. او سواب نمونه های فرستاده شده برای تست قبلی بعد آزمایش مثبت در مارس 14 شب.

بیمارستان او تاسیس آباد توسط مردم از روستاهای Kurnool روستایی و روستاهای مرزی از Jogulamba گدول منطقه.

مقامات تا کنون ترسیم 213 نفر از آنها 13 آزمایش مثبت برای COVID-19. شش نفر از اعضای خانواده از جمله پسر او همچنین یک پزشک باید آزمایش مثبت است. دکتر تا به حال گزارش درمان یک فرد که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو و ممکن است قرارداد این عفونت از آن شخص گفته است.

Kurnool منطقه دارای بالاترین تعداد موارد در آندرا پرادش — 184 — و 10 تازه موارد گزارش شده در روز سه شنبه. در Jogulamba گدول 30 مورد گزارش شد تا مارس 20 و 32 سال مرتبط Tablighi Jamaat جماعت درگذشت در آوریل 17.

“پس از دکتر نتیجه مثبت ما هشدار داد پزشکان و پرستاران و کارکنان در بیمارستان و مهر و موم. ما آمد به می دانم که او در دیدار صدها نفر از بیماران که از مناطق نزدیک او در بیمارستان است. به عنوان Kurnool نزدیکتر است, برخی از مردم از روستاهای مرزی از Jogulamba گدول در Telangana همچنین بازدید از بیمارستان. ما اطلاع همکاران ما وجود دارد” مامور ویژه آجی جین گفت.

مقامات Kurnool منطقه پزشکی و سلامت اداری گفت: 40 نفر زندگی می کنند در Budwarpeta واقع در پشت بیمارستان شناسایی شده اند به کار در بیمارستان. “نه از آنها آزمایش مثبت است. ما منتقل کرده اند بیش از 50 بیمار در بیمارستان به یک دولت تسهیلات. دکتر درمان نمی COVID-19 موارد است. ما را ترسیم 213 نفر تا کنون که آمد با او در تماس و یا بازدید از بیمارستان. از آنها 13 آزمایش مثبت است. اما این 213 نفر ممکن است در تماس با حداقل 1000 دیگران است. ما در حال تلاش برای ردیابی همه” این مقام گفت.

روز سه شنبه وزیر دارایی B Rajendranath معترضان در Kurnool به بورس از این وضعیت است. پیش بینی بیشتر موارد دولت صادر سفارش سهشنبه به تبدیل Kurnool دولت بیمارستان عمومی به دولت در سطح COVID-19 بیمارستان.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de