Tejashwi Yadav به عنوان بیهار سانتی متر ، متحدان مطمئن نیستید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مشکل به نظر می رسد دم در mahagathbandhan یا grand داد در بیهار بیش از رئیس آن نامزد وزرا برای انتخابات مجلس بعد از این سال.

کنگره پیشنهاد کرده است دولت گسترده ای بررسی برای شناسایی چهره داد پس از برخی از رهبران آن ابراز مخالفت خود به Rashtriya Janata Dal (RJD) رهبر Tejashwi Yadav نام.

در یک نشست مجازی بین سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی و بیهار کنگره رهبران کهنه Nikhil Kumar و قانونی رهبر حزب Sadanand سینگ ابراز مخالفت های شدید به حرکت به پروژه Tejwashwi به عنوان سانتی متر صورت به گفته افراد آشنا با توسعه است.

این RJD تا به حال پیش بینی شده 30 ساله Tejashwi به عنوان رئیس نامزد وزرا از اتحاد بزرگ به سال گذشته است. اعلام کرد: RJD ملی جلسه شورای تصویب یک قطعنامه در پتنه در 10 دسامبر 2019.

حکم Janata Dal (ایران)-Bharatiya Janata Party (BJP) ترکیب در حال حاضر تصمیم به مبارزه با 2020 مجمع انتخابات تحت وزیر Nitish کومار رهبری است. انتخابات به دلیل در 243-عضو بیهار مجمع در ماه اکتبر-نوامبر.

کنگره رهبر با حضور در این نشست گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که هر دو Nikhil Kumar و Sadanand سینگ استدلال کرد که این حرکت بیشتر خواهد شد بیگانه طبقات فوقانی که “نفرت RJD supremo Lalu Prasad و پسرش Tejashwi برای قوی خود تعصب در برابر به جلو طبقات”.

کنگره حزب بیهار در شارژ shaktisinh می Gohil سپس پیشنهاد کرد که یک دولت گسترده بررسی باید انجام شود و اصرار داشت که اتحاد بزرگ باید توسط محبوب انتخاب رهبر گفت.

این موضوع قبلا بوده است پرچم سه اجزای تشکیل دهنده ی گروه بندی — Hindustani عوام مورچا (ژامبون) رهبر و رئیس سابق وزیر Jitan Ram Manjhi, Rashtriya Lok Samata حزب (RLSP) رئیس Upendra Kushwaha و Vikassheel Insaan حزب (VIP) رئیس جمهور Mukesh Sahani. آنها بارها و بارها صحبت شده علنا در برابر حرکت به پروژه Tejashwi به عنوان سانتی متر صورت گفت: RJD در زمان تصمیم گیری یک جانبه.

در جلسه خود در روز جمعه به کنگره را رد کرد و پیشنهادات خود را به آن را به تنهایی در انتخابات مجلس با رهبری اصرار دارد که زمان باقی مانده برای چنین حرکت می کند.

“نیز وجود دارد یک پیشنهاد برای ایجاد اتحاد گسترده تر از جمله احزاب چپ در آن است. برخی از رهبران پیشنهاد کرد که کنگره, RJD و احزاب چپ باید با هم نگه دارید و سه تن دیگر احزاب – RLSP ژامبون و VIP کردن داده است که یک علامت سوال بزرگ در توانایی خود را برای انتقال آرا به ترکیبات دیگر به عنوان دیده می شود در سال 2019 Lok سبها انتخابات” رهبر دیگری گفت.

Gohil اما گفت: مهم این است که همه ترکیبات برای حفظ کنار خود “غرور و خود منافع” و قرار دادن ایالات مبارزه بر اساس تعهد ایدئولوژیک.

او گفت: در این جلسه همچنین بر لزوم حل و فصل فوری از صندلی های و مسائل دیگر در میان شرکای ائتلاف. “مذاکرات در مورد این مسائل نباید کشش تا آخرین لحظه همه طرف باید انعطاف پذیر در رویکرد خود و اتحاد باید نمایشگاه بزرگ سیاسی شیمی در زمین” Gohil اضافه شده است.

ارشد رهبر Kishore Kumar جها گفت: کنگره باید به مقابله با RJD در “مساوی” تا آنجا که صندلی های نگران است. “ما باید به توافق برسند به کمتر از 100 کرسی در این زمان. اگر دیگر متحدان برای جایگزین هر دو RJD و کنگره باید, بار,” او گفت:.

در این نشست یکی دیگر از رهبر Akhilesh پراساد سینگ ادعا کرد که Lok Janshakti حزب (LJP) رهبر و اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan است که در تماس با او و این که او ناراضی است در حاکم دموکراتیک ملی داد (NDA).

اما بیهار LJP رهبر حولا Pandey رد این ادعا است. “ما همیشه دیده می شود که هر کس از ما پشتیبانی می رود به شکل دولت در بیهار. از آنجا که هیچ یک از چپ به کمک کنگره آنها در حال فکر کردن است که اگر رم Vilas او می رود و با آنها می توانید شکل دولت است. آنها (کنگره) فقط خیال بافی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>