Tejas Mark II به توانایی برای انجام Balakot مانند عملیات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بومی Tejas Mark II جنگنده جت را باید از این ظرفیت برای انجام عملیات مانند یک نیروی هوایی هند متعهد در Balakot با beyond-visual-range موشک با بیشتر برسد و عملا جم-ضد رادار AESA به منظور مناسب جایگزین برای نیروی هوایی هند (IAF)’s پیری میراژ 2000 مبارزان با توجه به آژانس نظارت بر توسعه این هواپیما. Mark II مجهز سنگین تر GE 414 موتور رول خواهد شد در سال 2022 را به آسمان در سال 2023 و پیوستن به نیروی هوایی اسرائیل توسط 2026.

راضی از عملکرد Tejas MK من در آن کامل عملیاتی پیکربندی در سه شنبه, Girish Deodhare مدیر برنامه (هواپیمای جنگی), حمل و نقل هوایی آژانس توسعه گفت که MK II را دو برابر طیف وسیعی از سلف خود و مجهز به ماهواره دوم BVR هوا به هوا موشک های با برد حداقل 150 متر. “در حالی که Tejas MK من است برای مبارزه با گشت هوایی در داخل خاک هند, MK II را باید از این ظرفیت برای انجام Balakot مانند فولاد حملات در خاک دشمن به عنوان آن را حمل سنگین و بست سلاح مانند پیچ و خم کریستال و ادویه موشک” اضافه شده Deodhare. در فوریه 26, 2019, IAF را Mirage 2000 وارد خاک پاکستان برای هدف قرار دادن یک جیش-e-محمد (JeM) ترور اردوگاه آموزشی در جبا بالا در Balakot, Manshera در تلافی ترور گروه حمله انتحاری در یک CRPF کاروان در پولوما, جامو و کشمیر.

در حالی که کار بر روی MK II اقدام apace, ADA, مشاوره با نیروی هوایی اسرائیل نیز یخ طراحی آن دوقلو-موتور پیشرفته و متوسط و هواپیماهای جنگی (AMCA) در سه ماه آینده. IAF آخرین نوامبر به یک تعهد کتبی به DRDO که آن را به خرید نسل پنجم AMCA برای تقویت آن اعتصاب قابلیت های. AMCA است که انتظار می رود به رول در سال 2024 و آسمان را به سال بعد. این Tejas MK II یک نسل 4.5 هواپیما.

با توجه به Deodhare, Hindustan Aeronautics Limited (HAL) تولید خواهد شد 16 FOC 9Final عملیاتی ترخیص) Tejas به علاوه هشت مربیان قبل از معکوس ادغام نیروی هوایی اسرائیل را Tejas در تنظیمات اولیه صورت گرفته است. “هال انجام داده است یک کار ستودنی برای تولید یک FOC Tejas ظرف یک سال از طراحی و یخ زده شود. این کمک خواهد کرد تا در توسعه سریع تر از MK II که این تنها شامل در ارتقاء موجود پلت فرم برتر تسلیحات و رادار و نجوم,” او گفت:.

برای MK II, ADA, در همکاری با پدر و مادر خود را DRDO در حال توسعه بومی آرایه اسکن الکترونیکی فعال (AESA) رادار است که ony دشوار است برای تشخیص است اما همچنین دارای مقاومت بالا در برابر متراکم توسط دشمن در دوران نامزدی. همانطور که از هم اکنون Tejas MK I پلت فرم یکپارچه شده است با اسرائیل دربی BVR موشک با افزایش محدوده به طوری که هواپیماهای دشمن در حال برداشت و هدفمند حتی به عنوان آنها عبور از مرز هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>