ویژگی های گیر نیروهای ISRO برای به تعویق انداختن راه اندازی GISAT-1

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با توجه به دلایل فنی راه اندازی هند برای اولین بار Geo تصویربرداری ماهواره ای-1 (GISAT-1) برنامه ریزی شده برای ماه مارس 5 شب به تعویق افتاده است که آژانس فضایی اعلام کرد.

“راه اندازی GISAT-1 پردازنده GSLV-F10 (Geosynchronous ماهواره ای راه اندازی خودرو-F10), برنامه ریزی شده برای ماه مارس 05, سال 2020 به تعویق افتاد با توجه به دلایل فنی. تجدید نظر در تاریخ پرتاب خواهد مطلع شود در موعد” Indian Space Research Organisation (ISRO) گفت.

پیشتر یک مقام ارشد گفت: “شمارش معکوس برای پنج ماهواره به فضا پرتاب خواهد شد و در آغاز 3.43 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

هند آژانس فضایی گفت: GISAT-1 را فراهم می کند زمان واقعی تصویر از منطقه وسیعی از منطقه مورد علاقه در فواصل منظم. آن را نیز قادر می سازد سریع و نظارت بر بلایای طبیعی, حوادث اپیزودیک و هر کوتاه مدت حوادث.

این 2,268 کیلوگرم GISAT-1 را نیز ارائه طیفی برای کشاورزی و جنگلداری و کانی شناسی فاجعه هشدار ابر خواص و برف و یخچال های طبیعی و اقیانوس شناسی.

ماهواره ای خواهد شد که محموله تصویربرداری سنسور از شش گروه چند طیفی مرئی و نزدیک به مادون قرمز با 42 متر با رزولوشن; 158 باند بیش از حد طیفی مرئی و نزدیک به مادون قرمز با 318 متر و وضوح 256 باند بیش از حد طیفی موج کوتاه مادون قرمز با 191 متر با وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>