گریان Michael Jordan یادبود ‘برادر کوچک’ کوبه برایانت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک گریان Michael Jordan خود را به یاد آورد “برادر کوچک” کوبه برایانت در یک ستاره پر امید در لس آنجلس برای بسکتبال بزرگ و دختر خود را Gianna که با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته. “هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من فوت کرد و به من نگاه در این عرصه در سراسر جهان یک تکه از شما درگذشت” NBA افسانه گفت: روز دوشنبه با اشک جریان پایین صورت خود را.

“من به شما قول می دهم از این روز به بعد من به زندگی با خاطرات و دانستن است که من تا به حال یک برادر کوچک” اردن به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ اضافه شده است.

“من سعی کردم به کمک در هر راه من می تواند. لطفا بقیه در صلح برادر کوچک.” عمومی یادبود — لقب “جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت” — برگزار شد در مرکز عرصه ای که در آن برایانت wowed طرفداران برای 17 سال و شناخته شده به عنوان “خانه کوبه ساخته شده است.” این 2/24 تاریخ حمل اهمیت ویژه ای به آن همزمان با برایانت نیوجرسی — شماره “24” — و Gianna را “2” شماره پیراهن.

یکی دیگر از افسانه بسکتبال شکیل اونیل نیز صحبت کرد و در این مراسم به رسم, به سلامتی, به عنوان او به یاد می آورد سه NBA عناوین که او و برایانت با هم به دست آورد.

“کوبه و من تحت فشار قرار دادند و یکدیگر را به بازی برخی از بزرگترین بسکتبال تمام وقت است و من افتخار می کنم که هیچ تیم دیگر انجام شده است سه-سنگ لیکرز انجام داده اند از آنجا که Shaq-and-the-کوبه لیکرز آن را انجام داد” اونیل گفت.

او نیز صحبت کرد و از آنها به خوبی شناخته شده است از اختلافات و گفت که حتی اگر “ما مبارزه bantered یا توهین به یکدیگر با دست اظهارات” وجود احترام متقابل میان این جفت ارز است.

“اشتباه نکنید” اونیل گفت. “مردمی فکر کردند که ما در شرایط بد (اما) هنگامی که دوربین خاموش شد او و من پرتاب یک چشمک در هر یک از دیگر.”

بیانسه با حمایت یک گروه کر, باز این مراسم با یکی از برایانت آهنگ های مورد علاقه “XO” از 2013 آلبوم پس از “هاله.”

“من اینجا هستم چون من عاشق کوبه گفت:” 70 بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده بود که در لباس پوشیدن و در کت و شلوار طلایی — رنگ لس آنجلس لیکرز برایانت تیم برای دو دهه بوده است.

‘او همه چیز من’

برایانت بیوه ونسا پرداخت گریان ادای احترام به او در اواخر 41 ساله و میانه پدر گفت: او نمی تواند درک زندگی بدون آنها و توصیف برایانت به عنوان “من همه چیز است.”

“خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر” برایانت گفت: در اولین سخنان پس از ژانویه 26, سقوط. “او تا به حال به آنها را به خانه با هم.”

او صحبت کرد و از او دل شکستگی قادر به تماشای Gianna — که 13 بود و یکی از چهار دختر این زن و شوهر تا به حال — رشد و از دست رفته لحظات مهم زندگی خود را.

“من نمی قادر خواهد بود به او بگویید که چگونه زرق و برق دار به نظر می رسد او در روز عروسی خود را,” او گفت: از طریق اشک, دریافت تشویق ایستاده برای ادای احترام.

“من هرگز برای دیدن من دختر بچه راه رفتن پایین راهرو, یک پدر و دختر با پدر او.” یک مشخصه متزلزل جیمی کیمل که officiated در این مراسم گفت: او را دیدم کوبه و Gianna چهره و نیوجرسی اعداد در همه جا در لس آنجلس و فراتر از آن.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که سپاسگزار برای زمان ما تا به حال با آنها گفت:” اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان و کمدین.

در میان دیگر افراد مشهور حضور در یادبود بودند فیلمساز Spike Lee — که نزدیک بود دوستان با برایانت و کارگردانی یک فیلم مستند در زندگی خود را — و رپ Snoop Dogg مشتاق لیکرز فن.

بسیاری از طرفداران به اندازه کافی خوش شانس برای nab یکی از بسیار در پی پس از 20,000 بلیط برای یادبود عینک طلا و بنفش رنگ لیکرز آنها به عنوان رهبری برای دو و نیم ساعت مراسم برگزار شد امنیت را در.

“کوبه به معنای همه چیز را برای این شهرستان برای این تیم و برای من” گفت: کارن سانچز, 41, به عنوان او منتظر با دوستان برای ورود به این عرصه است. “من او را تماشا بازی از ابتدا.” مارکوس Rojas, 23 دیگری ticketholder گفت برایانت ژانویه 26 مرگ در نزدیکی لس آنجلس ویرانگر شده است به طرفداران مثل او که پرستش بازیکن.

“برای من آن را مانند از دست دادن یک دوست” گفت: Rojas که عینک لیکرز نیوجرسی با کوبه شماره.

“من همیشه او را تماشا می کردند بازی با دوستان من,” او گفت: AFP. “من همیشه برداشت کوبه به بازی در بازی های ویدئویی. من نمی تواند خانه را ترک و بعد از عبور خود را.” کسانی که حضور در یادبود داده شد 24 صفحه برنامه با تصاویر برایانت و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک پین و تی شرت سیاه و سفید این برنامه شامل تصاویر از کوبه و دختر خود را در پشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>