تیم ایالات متحده آمریکا وزن فهرستی از جایگزین در صورت زمستان بازی های المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایالات متحده آمریکا بسکتبال توزین جایگزین فهرستی از گزینه ها در صورت یک درگیری بالقوه میان تاخیر در توکیو بازی های المپیک و NBA فصل است.

اگر به تعویق افتاد بازی در حال نقل مکان از یک ماه جولای سال 2020 شروع به ماه مارس یا آوریل سال 2021 NBA بازیکنان نخواهد بود واجد شرایط برای شرکت در. NBA فصل به طور منظم به طور معمول به پایان می رسد در اواسط ماه آوریل هنگامی که برگشتی آغاز خواهد شد.

هیچ تنظیم جدول زمانی برای بازی های المپیک پس از کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد در این هفته بازی نمی خواهد به عنوان شروع برنامه ریزی شده در جولای 24 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

ایالات متحده آمریکا بسکتبال, مدیر عامل جری News که متعهد به سازمان از طریق 2021 همراه با سر مربی Gregg Popovich گفت: هیچ اقدام گرفته شود تا یک تاریخ برای المپیک شناخته شده است.

“ما به دنبال خواهد داشت رهبر. ما باید صبر کنید تا ببینید که چگونه همه چیز را گذاشته است و ما را تنظیم” News گفت. “ما بازیکنان NBA بازیکن برای اولین بار اجازه می دهد تا چهره آن است.”

اگر به بازی های المپیک حرکت به عقب تقویم سال برای جولای 2021 بسیاری از بازیکنان NBA در دسترس خواهد بود. اگر این حوادث در ماه مارس یا آوریل در دسترس بودن آماتور — کالج بازیکنان بسکتبال — خواهد بود در مورد سناریو. چهار نهایی و قهرمانی ملی بازی های برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 3 و 5 در ایندیاناپولیس.

کمیسر آدم نقره گفت: 2020-21 NBA برنامه هنوز هم می تواند تنظیم شود اساسا بسته به اینکه چگونه فصل جاری در وقفه پس از 12 مارس پایان می رسد. نقره ای گفت: تیم های خواسته شده است برای تایید در دسترس بودن خانه خود را در عرصه طریق اوت. اگر فصل جاری به پایان می رسد در ماه اوت در فصل آینده ممکن است تا آغاز زمستان به جای استفاده از نمونه اکتبر tipoff.

“تغییر پنجره برای NBA آسان تر است از انجام گفت. وجود دارد بسیاری از تدارکات و قراردادها برای مقابله با” News گفت. “همین کار را برای بازی های المپیک است. شما به فرض آن خواهد شد در حدود همان تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>