تیم از 16 ایتالیایی گردشگران تست مثبت راجستان آثار 200 که تعامل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط حمزه خان , Astha Saxena | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 مارس سال 2020 3:29:02 am

coronavirus india , coronvirus rajasthan coronavirus italian, italian tourists in India coronavirus, coronavirus dellhi, Indian express news برخی از گردشگران در ITBP قرنطینه تسهیلات در Chhawla دهلی نو در روز چهارشنبه.(رویترز)

این گروه از 23, ایتالیایی, گردشگران — 16 از آنها و خود را راننده هند در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus — تماس با حداقل 215 نفر در سراسر شش منطقه راجستان, دولت, وزیر بهداشت Raghu شارما گفت: این مجمع در روز چهارشنبه.

او گفت: نمونه 93 مردم جمع آوری شده است; 51 آزمایش منفی, در حالی که باقی مانده گزارش آزمون در حال انتظار.

این گروه از جمله 69 ساله ایتالیایی که برای اولین بار آزمایش مثبت بود وارد تیم از 14 ایتالیایی گردشگران تست مثبت راجستان اسکن 200 که تعامل دهلی نو در فوریه 21. آنها در زمان یک اتوبوس رانی در راجستان همان روز. از وجود آنها رفت و به Bikaner Jaisalmer جودپور و اودی پور قبل از ورود در جیپور در فوریه 28.

کسانی که در تماس با آنها را شامل 59 در ژونژونو, 44 در بیکانر, 14 در Jaisalmer, 14 در جودپور و 6 در اودیپور. در جیپور شش نفر در هتل که در آن گردشگران اقامت داشتند به گزارش ها آمده اند در تماس با آنها.

این لیست همچنین شامل 35 نفر در یک بیمارستان خصوصی در جیپور و 37 در دولت-اجرای سوائی مرد سینگ بیمارستان که در آن 69 سال رفت و برای درمان.

در حالی که مسافران بین المللی در حال نمایش در فرودگاه در جیپور این گروه در زمان یک اتوبوس از دهلی نو و در نتیجه به نمایش در آمد.

بخوانید| یک جدول زمانی از Coronavirus

در حالی که 69 سال که تحت درمان در سوائی مرد سینگ بیمارستان در جیپور 14 نفر دیگر از این گروه و خود راننده هند بودند قرنطینه در هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) تسهیلات در Chhawla دهلی نو از جایی که آنها گزارش شده است و با اشاره به Safdarjung بیمارستان.

یک مقام رسمی گفت: ایتالیایی ها در 50-60 گروه سنی است. “تمام 24 مردم به ارمغان آورد دیروز (از راجستان) سمت چپ از ITBP قرنطینه تسهیلات در Chhawla شب چهارشنبه. کسانی که تست مثبت خواهد بود درمان تعیین شده در بیمارستان در حالی که دیگران خواهد شد نگه داشته و در پیشگیری از انزوا در مکان های مختلف” گفت: Vivek Pandey, سخنگوی ITBP.

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده های تعیین شده Safdarjung بیمارستان و RML بیمارستان به عنوان گره مراکز برای درمان. در حالی که بیش از 100 تخت شده اند اختصاص داده شده در Safdarjung بیش از 30 تخت کنار گذاشته شده است در RML بیمارستان.

در نظر گرفتن سهام از وضعیت دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: “مسافران که از ایتالیا اقامت داشتند در Surya هتل. ما را ترسیم و شناسایی افرادی که در تماس با آنها و آنها را در انزوا نگه داشته شده است. حدود 13-14 اتاق هتل بوده است مهر و موم شده به اطمینان حاصل شود که اتاق ها به درستی sanitised… همان مراحل گرفته شده اند در هتل گراند جایی که آنها باقی می ماند پس از آن.”

این ITBP تسهیلات نیز خانه 112 evacuees در آورده از ووهان چین از جمله 32 زنان است. هفتاد و شش از این سرخپوستان در حالی که بقیه شامل 23 از بنگلادش شش از چین هر دو از میانمار و مالدیو و هر یک از ماداگاسکار آفریقای جنوبی و ایالات متحده است.

در دهلی نو و در مجموع 4,421 مسافران سفر از چین, هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و ژاپن و کره جنوبی و ویتنام و نپال و اندونزی و مالزی ایران و ایتالیا شد به نمایش در فرودگاه در روز چهارشنبه. از این 10 علامت به مسافران بودند به بیمارستان فرستاده. “پنج شده اند بستری در RML و Safdarjung. پس از ژانویه 15, 33 علامتی از مسافران در بیمارستان بستری شده است در این دو بیمارستان — هفت RML و 26 در Safdarjung. ما در حال نظارت بر وضعیت تمام بیماران به طور منظم” گفت: ارشد وزارت بهداشت رسمی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>