بازپرداخت مالیات به EPF برداشت: دولت اقتصادی اقدامات برای کمک به افراد در میان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت هند گرفته شده کشت از اقدامات برای کمک به اقتصاد و بهره مندی شهروندان را در پی coronavirus بحران است. ماه گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد یک بسته امداد تومان ارزش 1.70 لاخ کرور در پی Covid-19 شیوع.

دولت نیز منتشر شد حدود 30000 تومان کرور روپیه در کمک به بخشهای مختلف جامعه است.

در اینجا در نظر گرفتن یک نگاه سریع در برخی دیگر مالی اطلاعیه ها توسط دولت در میان Covid-19 بحران:

1. در اوایل این هفته وزارت دارایی اعلام کرد که آن را به یک آزادی فوری ₹18,000 کرور در بازپرداخت مالیاتی برای افراد و کسب و کار.

“در زمینه COVID-19 وضعیت & اعطای فوری کمک به مالیات دهندگان GOI تصمیم گرفته است به موضوع انتظار درآمد-مالیات بر بازپرداخت تا حد Rs.5 لاخ & GST/سفارشی بازپرداخت با اثر فوری” یک صدای جیر جیر با مالیات بر درآمد بخش بخوانید.

2. تحت یک ویژه ارائه دولت اعلام کرده بود که افراد در حال حاضر می تواند برداشت سه ماه حقوق و دستمزد از کارکنان صندوق اندیش (EPF) حساب میان coronavirus بحران است. این EPF برداشت شده اند معاف از خدمات شارژ.

3. آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای سال مالی 2018-19 تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. نرخ بهره در تاخیر مالیات بر درآمد پرداخت شده است کاهش به 9 درصد از 12 درصد.

4. آخرین مهلت برای پر کردن GST بازده مارس, آوریل, مه, تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. وجود خواهد داشت هیچ علاقه و یا مجازات در اواخر هزینه برای تاخیر بازده شرکتهای با گردش مالی بالا به تومان 5 کرور.

5. آخرین مهلت برای ارتباط Aadhaar با پان کارت نیز تمدید شده است از 31 مارس تا 30 ژوئن 2020.

دولت نیز معرفی اقدامات لازم برای ارائه کمک های مالی به بخش های مختلف جامعه تحت آن طرح از جمله PM-KISAN آذر Dhan, Pradhan Mantri Garib Kalyan ان Yojana, Ujjawala طرح ملی و اجتماعی کمک برنامه.

صدها و هزاران نفر از ذینفعان از جمله کشاورزان و زنان محروم و معلول در میان دیگران بهره مند خواهد بود در میان Covid-19 بحران اقدامات معرفی شده در فوق ذکر است طرح.

تعداد coronavirus موارد در کشور روز یکشنبه با عبور از 8000-خوانده شده را علامت. به عنوان بسیاری از 8,356 کل موارد عفونت کروناویروس گزارش شده در کشور است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت در صبح روز یکشنبه و هند در حال حاضر 7,367 فعال موارد 715 نفر درمان شده است یا مرخص و 273 Covid-19 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>