هدف طلای المپیک: شماره 1 جهانی تیرانداز طول می کشد هدف در گنجه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

او شماره 1 در جهان 10m air rifle shooter. او همه 17. قبل از همه گیر ضربه خود را روز اندازهگيری شد شمارش پایین به سمت توکیو المپیک و ساعت گذشت مانند ساعت به او آموزش دیده وسواس. سپس مستند رسید و همه چیز را به یک توقف سنگ زنی برای Divyansh Panwar. بسته در آپارتمان خود و بدون دسترسی به یک محدوده Panwar صرف بیش از چهارده روز به شدت خارش به دریافت انگشت خود را روی ماشه است.

سپس خود مربی شخصی و همسایه دیپاک Dubey, آمد تا با یک برنامه ریزی—رفتن آنها به از نو خلق کردن یک 10m محدوده در خانه یک آپارتمان در فریدآباد.

“Divyansh شد در پایین ترین جزر در رقابتی حرفه ای و من تا به حال برای انجام کاری به او به عقب بر گردیم به آموزش کامل” Dubey, 43, گفت:.

در ابتدا برنامه ریزی شده بود به یک نقطه شلیک در Panwar صاف تیرانداز و مربی خود را در نزدیکی-آپارتمان مشابه در همان مجتمع—”اما پیکربندی اتاق اجازه نمی دهد یک نگاه روشن و در هدف 10m دور” Panwar گفت. “به طوری که رد شد. سپس من مربی داوطلب برای ساخت طیف وسیعی را در خود جای دهد. خوشبختانه اتاق پیکربندی خود را در 3 BHK خانه کامل بود.

Hindustantimes

“ما به اندازه گیری فاصله از پایان یک اتاق خواب مناسب از طریق لابی و به انتهای دیگر (دوم) ، در حالی که آن را روشن 10 متر در سمت چپ آن هیچ فضای برای من ایستاده و هدف” Panwar اضافه شده است.

فضایی است که دوستان خود را اگر شما در حال به DIY تیراندازی محدوده به خصوص در آپارتمان شهرستان. 10 متر است و در حدود 33 پا به اندازه نصف یک زمین کریکت یکی از بولینگ چین را به دیگری.

همچنین بخوانید: HT ویژه – برترین ورزشکاران بحث در مورد زندگی در مستند

“بنابراین مربی تخلیه کمد لباس خود رفت و بر روی دوچرخه خود را به یک دوست و محل آورده و یک EST (الکترونیکی ثمر هدف) ماشین” Panwar گفت. “او آن را نصب داخل گنجه. در نهایت این که به من 10m فضای مورد نیاز و همچنین فضای کافی برای ایستادن و شلیک کنید.”

در حال حاضر آنها در حال شلیک لین. مشکل بعدی این بود روشنایی. مدرن تیرانداز آموزش بر اساس اطراف دو حیاتی دستگاه ها—EST و بسیار پیچیده سنسور نوری متصل به هر بشکه از تفنگ به نام SCATT سیستم که آهنگ هر جنبه ای از یک تیرانداز حرکت از سمت راست minutest حرکات بشکه به کشش ماشه. هر دو سیستم نیاز به یک مقدار مشخصی از نور را حتی فعال و Dubey خانه بود به سادگی به اندازه کافی روشن است.

“من تا به حال به حرکت چندین لوله چراغ در خانه به یک اتاق” Dubey گفت. “این بسیار دشوار گرفتن اتصالات برق.”

بدون دسترسی به برق و یا حتی یک مته ماشین Dubey و Panwar صرف دو روز فقط ایجاد سوراخ در دیوار برای سیم کشی و نصب دو شاخه و پریز برق.

“به مدت دو روز و با یک چکش در دست ما نگه داشته پیکور در و دیوار و کمد برای رفع چراغ” گفت: Dubey که در ارتباط با تاریخ ملی تفنگ تیم ملی است و همچنین یک مربی با Khelo هند است.

همه چیز افتاد و در محل ساعت قبل از Panwar بود برای شرکت در یک رقابت آنلاین که در آن 50 صفحه بورس از سراسر جهان به رقابت در 15 آوریل.

Panwar وارد شده به ویدئو کنفرانس پلت فرم به نام زوم قرار داده و تلفن خود را در چنین راهی که دوربین او را دستگیر و همچنین به عنوان صفحه نمایش است که نمایش داده می شود نمره از EST.

Hindustantimes

او به پایان رسید چهارم در چه بود که برای اولین بار از نوع خود قهرمانی.

“زمانی که مستند به اجرا گذاشته شد ما کاملا clueless در مورد چگونه به دنبال Divyansh آموزش,” Dubey گفت. “در ابتدا من قرار دادن یک مقاله هدف بر روی دیوار, و در خانه من. اما این بسیار ابتدایی انجام داده است. سپس ما شروع به بازی بدمینتون در پارکینگ منطقه از ترکیب اما به زودی مردم شروع به اعتراض درخواست ما را مستند به طور جدی. پس از اقامت من در طبقه ششم, من در حال حاضر اجرا یک قانون است که Divyansh را تنها از پله ها به خانه من. حداقل که می تواند او را برخی از ورزش است.”

در حال حاضر Panwar بازگشت به آموزش هر روز تیر اندازی, رقابتی نمرات به صورت منظم.

خوشبختانه عرضه سرب گلوله که وارداتی از ایتالیا و آلمان یک مشکل نیست. “ما تا به حال چند قوطی که ما با استفاده از عاقلانه,” Panwar گفت. “سپس ما یک تماس از یک تاپ (هدف های المپیک تریبون طرح) رسمی از چند روز برگشت و مربی آقا رفت و به Karni سینگ تیراندازی محدوده (در Tughlakabad) برای جمع آوری تازه سهام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>